Nevieme to?

Príspevok v téme: Nevieme to?
ANTYlopa

mám priateľa dva roky,a pred rokom sme sa snažili o pohlavný styk... lenže bol vo mne asi v 1/4 a ja som ho dala vedľa mňa bola to bolesť štipanie roste horor... tak sme včera si povedali že ideme znova nato ale zase to iste.. odsunula som ho bolo to prišerné som si istá že som ešte panna je to normalne a mam to prežiť? alebo ako som v koncoch!...

ANTYlopa

veď ja chápem si myslíš že ja som citlivka?.. veľa veci predýcham zdravotne problemi, operacia nevedela som že sex v mojom živote bude niečo neprekonatelne... :D

whee_ee

Ja som to tiež mala takto, strašná bolesť pri strate panenstva a to som bola mokrá a chcela som to. Asi dve hodiny trvalo, kým sa to podarilo, nezabudnem, aká som bola spotená už z tej nervozity a ako som to už chcela, ale tá bolesť ma vždy donútila ho odsunúť. Ale nakoniec sme to zvládli a potom to už bolo v pohode, krvi ako z prasaťa, sprepáčením, ale napriek všetkému to bolo fajn, bolo to z lásky, a to bolo pre mňa veľmi dôležité :)

Btw, nie som žiadna cintľavka, zvládla som oveľa horšie veci, ale toto ma samú prekvapilo :D

ANTYlopa

asi naozaj a vinko? padol fernet citrus nič moc ja aj on po tri glgy žiadna tragedia :) aj tak to dopadlo ako dopadlo

Inner

dajte si trosku vinka na osmelenie, potom to skuste... ak to nepojde, mozes sa spytat gynekologa na inciziu hymenu - odstranenie panenskej blany. Potom by to uz nemalo byt take hrozne... niekedy sa zena len zbytocne trapi, povedzme, ked ma blanu prilis hrubu a beznym stykom ju ani nejde pretrhnut...

ANTYlopa

dosť mokrá... hmm keď ti poviem že zo mňa bola mokra aj posteľ... lenže štve ma to čo sa zľaknem vtedy alebo čo... je to riadne na nervy lebo keď to cítim najlepšie sme na blbom mieste a blbom čase... ach

blondula

ja som take problemy s bolestou nemala.ked som prisla o panenstvo,bola som taka "nadrzana" a mokra,ze som sa az cudovala ako bez problemov do mna vnikol :DDD naopak moje kamosky mali podobne problemy ako pises ty... musis to jednoducho citita byt dostatocne vlhka,nasilu ti ho tam neda,vtedy to boli.....