Jedalny listok

Príspevok v téme: Jedalny listok
malin@

ahojte, prosim Vas je tu niekto kto mi vie zostavit jedalny listok?
Mam 161 cm vahu 53,5kg, a chcela by som schudnut na 49-50. 3az4 x do tyzdna cvicim, striedam thai-bo, posilovacie, korcule, beh.
Odkedy pravidelne cvicim tak sa mi upravila postava a ocitla som sa v bode kedy uz mozem cvicit do nemoty a neschudnem - takze viem ze musim upravit stravu. (80% strava, 20% cvicenie)
Ranajkujem cca o 7:00 vacsinou vlocky+banan+biely jogurt, alebo len vlocky s mliekom, pripadne nieco sladke - lebo viem ze ak si chcem dat tak doobeda. potom mam vacsinou na desiatu cca o 9:00 nejake ovocie. O 11:30 obedujem, vacsinou trochu polievky a nejaky salat, cestoviny, kuracie so salatom, obcas nieco sladke.
Maso velmi nejedavam, obcas kuracie, ale ryby mam velmi rada.
Pijem vela vody cez den, vacsinou cistu, obcas trochu mineralky a striedam to s nesladenymi bylinnymi cajmi.Vypijem tak 2 kavy denne, s trochou cukru a mlieka.
Na olovrant cca o 15tej ..tu mam problem lebo neviem co by som take mala jest, obcas si dam jogurt, mrkvu.. Pridem z prace cca o 17:30 - 18:00, dam si nieco lahke na veceru /ryba, cestoviny,tofu, cottage cheese, tuniak, zelenina/ a o 19.00 chodim cvicit. Po cviceni uz vacsinou nejedavam, obcas ked som este hladna tak si spravim caj alebo si nakrajam mrkvu.
Sladke mam velmi rada ale snazim sa ho obmedzovat a ked uz si chcem dat tak doobeda.
Co hovorite na moj jedalnicek? Jasne takto sa snazim stravovat, alebo obcas zhresim a ked mam chut dam si aj vyprazany syr. (ale to je len ojedinele, inak pasteky, parky, salamy, klobasy, slaniny vobec nejem).

Snazim sa variovat si jedalnicek, aby som mala prisun vsetkych zivin a vitaminov ale posledne mam pocit ze mam velmi monotony jedalnicek :/ viete mi niekto poradit? co robim zle? co by som mala pridat, co ubrat?

Dakujem

xdanielax

podla mna robis tri chyby, a to, po obede kt. mas o 11.30 jes az o 15 - co je neskoro. Dalsia vec pred cvicenim si nedavaj veceru vo forme cottage alebo inych mliecnych veci, ale daj si nieco lahko stravitelne s vyssim obsahom sacharidov, ovocie napr, alebo nejake susienky /zdrave :)) / pripadne jogurt je este ok.. a hlavne po cviceni rozhodne jedz! hned po, si daj nejaky sacharid a pak ked dojdes domov by si mala zjest nieco co obsahuje bielkoviny - napr ta ryba, cottage, tvaroh..atd. Neviem kedy chodis spavat, ci stihas jest tak aby si jedla cca 2+- hodky pred spanim.. ked nie odporucam aspon proteinovy napoj.

jajka001_

tak skus radsej zaradit cvicenie specialne na tie problemove partie. vysledky nemusia byt vidiet hned. ale ak to mas dane geneticky tak mozno ani s tym nic nespravis. neviem ci korculovanim stehna este nerastu - rastu ti tam svaly. ked si vsimnes profesionalnych korculiarov oni tie svaly maju extra vymakane

AdamKrt

malin@ Dnes 09:31 - a ja ze uz napises, ze chces pribrat. Kedy sa z Teba stala anorekticka ?

Mas v hlave nieco popletene. To si myslis, ze muzom sa pacia chodiace mumie, kostlivky ? Postavu mas akurat, mozno este aj par kg naviac by si zniesla pribrat.

A ze Ti trci spek ? Kup si vacsie gate. Vela zien sa snazi napasovat do mensej velkosti a potom sa im zda, ze su tucne.

Ak pojdes este par kg dole s vahou, zacne sa to negativne prejavovat na Tvojom zdravi.

LETICIA

Len nechudni nebud blazniva ako ja ani som pravdu povediac nechudla, mala som problem so zaludkom a nemozem jest zachvilku idem do nemocnic mam 165cm a 44kg, takze ked chcem byt slaba vysusena doska, tak prosim

malin@

Janka nie, urcite nic take..

Citim sa dobre..ale jednoducho som typ postavy hruska a mam toho viacej na zadku a stehnach..vadi mi napriklad ked je teplo a otieraju sa mi stehna z vnutornej strany..

Potom mam trosku vacsie spodne brucho, ked si sadnem tak sa citim zle ze mi trci ten spek a z rifli trcia "muffiny"

Tak preto trosku schudnut ;))

jajka001_

a preco chces chudnut? si zdrava, vela sa hybes, dobre sa stravujes. urcite mas aj dobru postavu a dobru kondičku. svaly su tazsie ako tuk. nechci sa zmestit do nejakych tabuliek lebo nikdy nebudes dokonala - dokonala podla nejakych tabuliek ci tvojich predstav. citis sa ok, fit, sportujes, si zdrava, štihla. nemas preco chudnut.