betakarotén

moon_driver

eli... súhlas :-),
niektore znamienka by mohol prehliadnut aj kozny lekar... niektore su neskodne, ale niektore treba monitorovat. Ale vecsinou im obcasne opalovanie nevadi.

meryjou

postaci konzumovat betakaroten z uplne malou kvapkou oleja alebo ju konzumovat z bielym jogurtom z troskou percentneho tuku.vtedy ma vysoky ucinok.

moon_driver

teoreticky by sa mal betakaroten jest spolu so stravou - a v normalnej strave su tuky zastupene (tie ulahcuju vstrebavanie niekt. vitaminov do tela)...ale to sa týka vitamínov A,D,E.....nechcem si vymýslat, ale mam pocit ze betakarotenu sa toto pravidlo netýka :-)

ja

mne sa zda ze som cita;a, ze ked beriete betakaroten, treba zjest aj kusok tuku, masla alebo niecoho takeho. Teda nevie niekto ako to je? Ono sa to vztahovalo na vitanim A, len teraz neviem ci aj na betakaroten?

moon_driver

...nato aby betakaroten ucinkoval, treba kozu vystavit slnecnemu ziareniu (popripade solarko), vtedy je ucinny a pomaha rychlejsie hnednut

evita

evka,do solárka som začala chodiť pred dvoma týždňami, práve 2 týž.pred návštevou solárka sa užíva betakarotén, ale nie bežný, ale betakarotén určený špeciálne pre soláriá- žltá krabička z rady Bio, len pýtať v lekárni, tiež mám bledú pleť so spustou znamienok,takže hurá do toho, veľa šťastia.