je to fer?

Príspevok v téme: je to fer?
danka12

je to fer, ze...? student, ktory maka cez skolu aj cez prazdniny este ani jedno leto nemohol ist k moru, lebo si z tych penazi musi hradit bezne vydavky..a na druhej strane, student, ktory nerobi nic, si k moru pojde, lebo mu to zaplatia rodicia. moje statistiky ukazuju, ze takto to je vo vacsine pripadov v mojom okoli. zda sa vam to ferove??

ojka

www.aktuality.sk jajka, no jo, štát na to očividne riadne už nestačil, tak čosi majú už tí druhí " vo vačku"...
danka, tí čo si chodia len tak hore dole po dovolenkách, tak tí si ich ani tak podľa mňa nevážia ako tí, čo si na taký výletik riadne zarobí... (: mňa to tiež osobne viac ťahá k turistikovaniu (-:O
nezáviď im, čo majú, kade chodia, ale hľadaj šťastie v tom čo máš ty sama... inak ťa to bude stále zožierať (;

Scotch

tak ti poviem.. moji rodicia su zas taki, ze keby im poviem, kupia mi co chcem alebo mi zaplatia dovolenku.. tento rok sa ma zas pytali, ci niekam nechcem ist.. som studentka, byvam v podnajme.. zarabam si po brigdach a ledva vyzijem.. a som na seba za to viac hrda, ako keby mi rodicia furt davali peniaze a ja som sedela ako loksa a len utracala.. clovek ma potom dobry pocit, ze je schopny na seba si zarobit., aj ked ano, nemozem si kupovat barsco, aby som mala z coho vyzit, ale aj tak.. aspon viem, ze keby nieco, budem sa vediet uzivit ako tak :) nie len minat, ale aj zarobit. obcas mi rusia brigady a tak, takze stane sa ze nemam dost penazi tak si obcas musim vypytat od rodicov.. no ale co uz, aspon nieco..

a co sa tyka toho, ze vsetci naokolo moji byvali spoluziaci chodia kade tade.. no po facebooku maju furt kopu fotiek z USA, Londyna, Thajska a cojaviem este z kadial.. a ja casto rozmyslam nad tym, ci tito studenti tak dobre zarabaju alebo im to financuju rodicia.. lebo ja akokolvek sa snazim pocas skoly extremne nezarobim.. ale mozno je chyba vo mne.. co uz, skus si to nevsimat, neboj ked budes vo vyssich rocnikoch alebo skoncis skolu, este budes mat moznost pocestovat a budes sa z toho o to viac tesit :)

lost

jajka001_

to uz nie je mozne :D

tatry sme predali.. cize nepodporujeme slovensku ekonomiku ale ekonomiku firmy ktora si ich kupila..

sway.

lost len skoda,ze to nie je take jednoduche ako sa to da napisat..
A inak v skole som takmer prepadala,cize dakujem za 1 aspon za pristup k zivotu,to sa ceni hadam este viac:-)