Moze spolu suvisiet mykoza a zvysene ASO(ASLO?!)?

Príspevok v téme: Moze spolu suvisiet mykoza a zvysene ASO(ASLO?!)?
peter s.

Moja priatelka uz dlhsi cas bojuje s vaginalnym vytokom (cca 6-8mes) a zaroven beha po doktoroch kvoli zvysenemu ASO v krvi (co objavili cca pred 8-12mes kvoli castym zapalom hrdla). K tomu ASO: nemala a nema ziadne bolesti klbov, pricom uz jej vybrali aj mandle.. hodnotu ASO ma vsak aj po vyse 2mes od zakroku stale okolo 500-600. K tomu vag. vytoku: gynekolog ako dovod urcil kvasinky pricom vsak nic co predpisal stale nezabera.. Ziaden doktor (od obvodnej, gynekologa, alergolicky atd) jej nepovedal ci tieto ochorenia (resp. priznaky) mozu spolu suviest tak by ma velmi zaujmal aj vas nazor. Vdaka.

tina2

Ja som na tom skoro rovnako ako Tvoja partnerka az na ten detail ze moja hodnota ASLO je 983. Uzivam pripravok s Laktobacilom Acidophilom a teraz chcem zacat aj nieco na posilnenie imunity. Inak ja zatial mandle mam a nechcem si ich dat vybrat - skuste si spolocne precitat prispevky na tejto stranke a knihy od Dr. Norman W. Walkera - ja ich tiez este len citam... A co sa tyka toho preliecenia ci uz mojho partnera alebo Teba ja si tiez myslim ze by to bolo vhodne no doktory ku ktorym chodim ja to nepovazuju za potrebne. No najnovsie som sa rozhodla ze uz na tom budem nastojit. Dosledky tohto boja so zapalmy urcite pocitujete na svojom vztahu aj Vy a ja nechcem aby sa mi ten nas vztah rozpadol kvoli nejakemu streptokokovi... Inak drzim palceky a prajem pekne dni!

pamela

Peťo dobre by bolo, aby ste sa spoločne preliečili, pretože partnerka bude mať stále problémy.Ak brala antibiotika, určite sa poškodila flora a tým padom po styku sa to mohlo preniesť na teba, ty nemusíš mať problémy a ona sa nevie zbaviť výtoku.Uvidíte spolu tú úľavu.

eli

no, ja viem len toto: ASLO-jeho vyssia hodnota znamena prekonanu streptpkokovu infekciu. po spravnom prelieeceni by mala hodnota klesat, ak to tak nie je, treba patrat po inych zdrojoch chron. streptokokovej infekcii-mozu to byt mandle ,alebo chron. zapal v niektorej dutine.