penis

Jozooo

Je vela zien co ma obrovske prsia, a su na ne hrde.Si myslim ze ked sa zacnes brat taky aky si tak ten problem sa pomalicky strati.
Nevsimaj si ludi co si ta vsimaju, tak co mas velky penis.
Keby si bal obrovske ramena, bicepsy tiez by si ta ludia vsimaly.
To je tiez dobry napad, bodybuilding.
Ludia si ta budu vsimat kvoli postave nie kvoli penisu.
LEpsie mat velky penis ako odstavajuce usi, alebo krivy nos, skulave oci.

Ale napadla ma jedna vec. Mozno to znie divne, ale ja pri posilovani pouzivam na zosilnenie kolena elasticku textiliu.Nepomohlo by nieco podobne aj tebe keby si si dal na stehno a penis do toho, tak aby ti neprekazal.Mal by si ho pritiahnuty k vnutornej strane stehna, plus pohodlne trenky.Nieco ako elasticky obvaz, alebo nieco podobne.
Ale to by bolo asi len docasne riesenie.

mormon

prosim ta, ako si na to prisiel! vies si predstavit, ze by sa ti napr. ruka zmensila po tabletkach? ved aky ti narastol, takeho ho mas. to sa da len chirurgicky upravit, inak urcite nie. mrkni sem: www.plasticka-chirurgia.tv

xaero

mormon - musim to nejako riesit, mam aj problem co sa tyka normalneho zivota, penis dosahuje v pokojnom stave dlzku 18cm, cize musim nosievat velke spodne pradlo a pohodlne nohavice, ked si chcem obliect dzinsy mam s tym problem, ludia na ulici sa po mne kukaju ci chodim s postavenym penisom, musim pravidelne kazdy den 2 az 3 krat masturbovat, aby som dokazal ovladat svoj sexualny pud, lebo ked ma to chyti na ulici pri pohlade na nejaku zenu tak mam problem, mormon hovoris ze jedine riesenie je operacia, neda sa to napravit nejakymi tabletami alebo niecim podobnym ?

mormon

neviem si to zmensenie predstavit. ak by ti odrezali zalud, to by si asi velmi stastny nebol. okrem toho pri takej operacii mozu porusit nervy a si v cudu. skus sa ale poradit s nejakym plastickym chirurgom ktory riesi zmenu pohlavia, ti by mali vediet ako na to. tusim v prahe je take pracovisko. a nejaka skusena operaterka je v Trinidade, ona sama bola predtym chlap, zmenila sa na zenu a teraz robi podobne operacie. ty sa sice nechces zmenit, ale s penisom by sa mal pohrat odbornik, nie nejaky amater, ktory ti z neho urobi vesiak na kravaty.

xaero

jajka - nad tym som tiez rozmyslal, ale ja by som chcel mat rodinu deti, dlhodobu priatelku, a tym by toto zamestnanie urcite prekazalo...

mormon

ak je to pravda, tak ti nezavidim. myslim, ze zmensenie by nebola sranda. skus analny sex, tam sa zmesti viac..:-))

xaero

mne osobne to neprekaza, ale vela zien ma strach so mno sexovat, mam 24 rokov, mal som 4 frajerky, ktore sa so mnou rozisli, pretoze nevydrzali dlhodobejsi sex so mnou, ked zbalim nejaku zenu na jednu noc, tak pre niektore je to vzrusujuce, ale vacsine zien to vadi, mam vysoky sexualny apetit ktory si chodim pravidelne ukajat do bordelu, aj tam uz maju zo mna strach, co mam robit ?