Ziadny chalan o mna nezakopol

Príspevok v téme: Ziadny chalan o mna nezakopol
laura11

Ahojte,mam uz 20 rokov a este som nemala ziadny vztah,vlasne ani chalana.

moje kamosky zacali uz v 16ke a ja stale nic.Tesim sa s nimi,ale som smutna.lebo si neviem dat rady.Nie som ani skareda,casto ma mame chvalia znami aj sa za mnou chalani na ulici obzeraju.

Som strasne hambliva.Na strednej som ako kazde dievca snivala o frajerovi a mam pocit,ze som uz stara,aby som teraz zacala.

Neviem,co mam robit ani sa koho opytat.Bojim sa,ze to tak bude aj na vysokej.

Som osamela a casto,sa ma pytaju ci niekoho mam a poviem ,ze nie a je mi to luto.Nie preto,ze sa nemozem chvalit.Len som mala svoje sny a nezakopol o mna nikto.Neviem ci preto,z nie som vystredna???

Byt panna v 20ke tiez nie je nic moc.V nasej triede som uz bola asi sama.

tiez sm chcela prezit lasky ,drzat sa za ruky a byt s niekym stasna.Taketo veci predsa riesia14 a ja som v 20ke este nemala sancu.

Mam to nechat tak a zostat sama?

laura11

Mozno si to aj pisala :)
Ja mam este taky problem.ze vzdy kazdeho chalana sfuknem,ale ani si to neuvedomim.
Zacne t neraz tak,ze sa mi chvali napriklad geografiou alebo hovori o niecom co jho fakt zaujima a vie to perfektne,ale sa domota a j ho okamzite opravim,
hovoria mi akoto,ze ty vzdy vsetko vis????
Ja samozrejme vobec neviem vsetko,ale stale to,co povie chybne
Aj som raz rozpravala a pouzila jedno viec-menej cudzie slovo a oni si mysleli,ze to ma ulne opaccny vyznam a potom im to bolo trapne!!!!!!!!!!
Kamoska mi povedala,nech nepouzivam cudzie slova.
Este som sa so spoluziakom rozprvala o dovlenke a povedal mi ako vedel hrat basket lepsie ako ti domorodci ale poplietol si rok a hned som ho uviedla na pravu mieru-on sa mi ak chcel pochvalit
Kamosky mi hovoria,ze takych dievcat sa chalani boja.
Mam sa hrat na hlupu??????????

jajusss

..lauri, urcite nie si sama, myslim ze vsetko ma svoj cas..sice som o dva roky od teba mladsia a nemam skusenosti.ale urcite nevesaj hlavu, mam sesternicu 25rocnu a tiez je stale sama..zatial jej to neprekaza..ale urcite si ta niekto vsimne..len sa neponahlaj, nech to stoji za to :)

dendi

Laura...to, že si panna čo má byť...ja som bola tiež do 20ky panna a srala som na každého kto si čo myslí...proste dovtedy nebol nik, čo by o mňa tiež zakopol...priznám sa...ale tak došla vysoká, ta som spoznala jedného a pochopil to, ani sa mi nesmial...ale tak dnešná doba je iná...dnes už 14ky nie sú panny...za to sa nehanbi...raz príde jeden a bude o teba stáť...a zasa len tak stratiť panictvo s niekým koho nemiluješ nie je ono

lost

"Neviem ci preto,z nie som vystredna???"

no a toto je celkom zaujimava otazka...

byt radsej vystredna a nechat sa ulovit magorom

alebo byt nevystredna a pockat na takeho (ticheho, nenapadneho, slusneho, "nudneho") ktory bude aspon stat za to

alicienka

laura11

ja som na tom presne ale presne rovnako...akurat s tym rozdielom že som mala 4 mesačny vzťah, ktorý bol o ničom...

nezostaneš sama. ja si myslím že aj my si nájdeme niekoho kto nás bude mať rád.
Aj ja som hamblivá a už sa aj bojím vzťahu lebo žiadny normálny som ešte nemala.

a fakt si nemala šancu? niekto sa o tebe musel zaujímať. Ja som mala vždy ten problém že ja som chcela toho kto bol bud obsadený alebo ma nechcel a mna chceli samozrejme takí, kt. som ja nechcela, alebo ten druhý prípad že som sa nevedela zaľúbiť :/