Stracam kamaratky

Príspevok v téme: Stracam kamaratky
alena648

A vlastne... mozem si zato sama...Lenže... jednoducho oni si radi uzivaju, kamaratia sa s chalanmi a hlavne su pekne. Zakial ja nie som vobec pekna, myslim si to hlavne kvoli velkemu nosu, z ktoreho mam komplexy. Cize nechcem chodit medzi chalanov,lebo viem, ze ziadny o mna nezakopne. A namyslam si, ze budu mat narazky iba na moj nos a pod. A nie som typ, co je neviem aky komunikativny a spolocensky. Ale co sa tyka kamaratiek, vzdy ma vedia pochopit a poradit, ale hlavne teraz cez leto chodia s chalanmi a ja s nimi chodit nechcem,lebo viem ake to presne bude. Kedze chodia v poslednom case s chalanmi,ja uz pomaly s nimi ani nie som. Keby som normalne zapadla do partie aj s chalanmi,vsetko by bolo ok. A na druhej strane nechcem stratit kamaratky. Co mam robit?

majkaz

Mila Alenka, ver mi, aj ja som si presla podobnym stadiom pochybnosti o sebe samej. Je to spojene predovsetkym s tvojim vekom, mozno si aj citlive ziena. Z vlastnej skusenosti mozem povedat, ze chalanov nezaujima tvoj "nosisko" (istotne to nebude az taka katastrofa, pubescenti maju tendeciu vidiet sa skreslene :)), vnimaju ta ako komplexnu osobnost. Ak sa budes vzdy tyrat pre tento svoj nedostatok, prip. nan zamerne upozornovat, kazdy si ta napokon zafizuje ako "tu nosatu" a ZAKOMPLEXOVANU. Bud spokojna, usmievava, vyrovnana, tes sa zo zivota, si mlada, zdrava, caka ta plno krasnych veci. Ak bude z teba vyzarovat pozitivna energia, zaujmes aj toho spravneho chlapca. Mne sa to postastilo, ked som mala "zly den", nemala som na sebe stipku mejkapu a bola som v domacom obleceni. A vidis :) - povrchny chalan, ktoremu ide len o to jedno, si hlada barbinku, ktora ma predlzene vlasy, umele nechty a kto vie, co este. Normalny zivot je ale o inych hodnotach, a ten pravy to vie. Zelam vela stastia pri hladani samej seba :)

Sybi698

Alenka v 13r. nájdu deti i na najdokonalejšom tvorovi chybu aby sa mohli vysmievať ! To sú decká , ked nemajú čo robiť , baví ich ubližovať. Máš len 13r. zakopne o Teba určite vela chlapcov v živote o to sa neboj ! :) izabela_izy@azet.sk (mimochodom ja mam tiež väčší nos)

Sybi698

Ahoj , predovštekým nos ? . Ved to je len jedna chybičká krásy .. To si až tak ludia nevšímajú. Neboj sa ,urcite si pekná!
Nemáš nejakú foto ? Poradím Ti čo spraviť , ako sa upraviť ?? .. A kolko mas rokov ?