Hnacka

Príspevok v téme: Hnacka
Peterrrr

Ahojte. Mam 17 rokov a asi 3 roky mam tieto problemy. Stava sa mi, ze mam hrozne krce v bruchu, idem na zachod a byvam tam aj hodinu a niekedy aj viac. Ked si tam sadnem tak mi ide najprv tvrda stolica a hned po nej riedka, na koniec az hnacka...Potom niekolko dni nepotrebujem ist na WC a ked idem potom znova uz je to v poriadku a po par tyzdnoch sa to objavi znovu...Teda tak to bolo do nedavka...Teraz sa to stava niekedy aj tak ze...no poviem ako to bolo minuly tyzden..mal som to v pondelok,utorok,stredu,stvrtok...tusim ze do dnes som nebol na zachode a dnes to mam znova... aj minule som to mal tak ze som to mal takto niekolko krat po sebe...bojim sa ze je to rakovina hrubeho creva co si o tom myslite? sry ze tu s tymto otravujem.. :(

Peterrrr

prosím nejaké rady :( zas to namna ide, od stvrtku som nebol na WC a zas citim bolesti v bruchu ako vzdy predtym ako idu krce a hnacka

Peterrrr

pls dajte mi radu ako si mam to crevo "opravit" :D bude stacit ked budem kazdy den pit acidko, kefir? nechcem stym ist k doktorovi, pls povedze ako sa to da bez doktora..a este ako sa mam vysrat? ked sa mi nechce? :D

RNG

To zase tak rychlo nejde s tym zomieranim, mlade telo vydrzi velmi vela zanedbavania. Ale celkove to skracuje zivot, ked to neadresujes a muslis si, ze je to malickost alebo ze si nesmrtelny, ako sa mnohi mladi nazdavaju.
Ani fajcenie ta nezabije, len ti zoberie zo zivota zopar rokov v priemere. Ani nadmerne posilovanie a vycerpavajuce pretazujuce sporty ta nezabiju, len sa to skor telo "zoderie" a dozijes sa menej.

RNG

na internete najdes na to hromady clankov, najma pod povodnym menom, "smrt zacina v crevach"/death begins in colon, pozri napr
www.healthandyoga.com
Pre tych, co maju so stolicou problemy uz davno odporucaju lekari brat rozne mikrovlakniny, v USA sa bezne predpisuju a dostat plno vyrobkov aj na volnom trhu na kazdodenne pouzitie. Hlavne stari ludia to pouzivaju, ktori maju oslabenu cinnost criev, podobne ako vsetkeho ostatneho svalstva v tele