Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

TESCO - práca pokladníčky

Príspevok v téme: TESCO - práca pokladníčky
tescogirl

Ahojte, asi pred mesiacom som si podala žiadosť do tesca ako brigádnička. Dnes mi volali že budúci týždeň môžem ísť na zaučenie a potom už normalne pracovať. Budem robiť pokladníčku. Chcem sa spýtať že aká je to robota, aké s tým máte skúsenosti. trochu sa 1. dňa bojím aby som tam nezmätkovala a podobné veci. Ak mate najeké skúsenosti tak mi prosím dajte vedieť. Ďakujem :)

ewelin28

tak u nas nik nema podpisanu hmotnu zodpovednost..ani brigadnici a ani pokaldnicky ....takze ak je manko..nik to necvaka...aj ked uz som pocula...ze veduca obcas pytala..ze chyba ti tam jeden stravny listok, tak to zaplat zo svojich....a tak ak su to 2 eura budis....ale 150 eur by som asi necvakala no...
a mas tu hmotnu zodpovednsot podpisanu? lebo ak nie..nemusis to zaplatit..aj ked "ti hore" ta o to mozu ziadat...ale nie si povinna..ale potom asi automaticky by ta prepustili si myslim no...

Linguistics

Vsimla by si ich, lebo po kazdom takom 'nakupe' nakupujuci namiesto zaplatenia povie "A teraz zavolaj veducu", ktora to uz nejak poriesi, ze to bol kontrolny nakup bez zaplatenia (takze pokladnicke nechybaju peniaze) a vrati tovar na miesto :) Takze to ma asi stastie :) Ale ja som zas nepracovala v Tesco, neviem ako tam maju.

Linguistics

jankaaaa, nic, neriesili to nejak, vsetky dalsie kontrolne som zvladla :) Keby sa to stavalo castejsie, asi by ma prepustili :)

smutnaaaaaaa

ewelin28: áno brigádujem v malom tescu čize supermarkete, ale to je jedno...a neviem prečo v niektorých tescách pokladníčky nemusia platit manko..no v tom našom ked ti chýba v pokladni nad 5 € musís si zaplatit zo svojich...
a vo vasom tescu je to ako ked má niekto manko, kto to platí?

ewelin28

jankaaaaa: tak akoze sama vyzit zo 190 eur a si aj platit najom vsetko sa asi neda no...ja k tomu dostavam este soc.stipko 200 eur...takze dokopy mam mesacny prijem takmer 400 eciek...ale aj prispievam doma cca 200 eur mesacne.....a 200 je pre mna :)

bingham

omega...je to v podstate hned na zaciatku bergu...nemozes to minut...a ked mas romanticky zalozene dievca...odporucam ist dalej po tej ceste...fakt pekne to tam vyzera....pozri to...inak mozes skusit aj ten kopec berg...ale to skor cez leto...velmi pekne to maju spravene