Priateľka má biely výtok

Príspevok v téme: Priateľka má biely výtok
Palkoline

Ahojky!
Pri poslednom sexe s priateľkou som sa uistil, že má nejaký biely mierne hustý výtok.
Pár krát som to videl aj pri dlhšom sexe, ale myslel som si, že by to mohli byť len moje \"kvapky lásky\" - aj keď mal som pochybnosti.
Pri tom poslednom mi po asi 5 minútach povedala, že potrebuje pauzu, pretože sa tam dole divne cíti. Keď som ho teda vytiahol, všimol som si, že mám na ňom nejaký biely mazľavý humus. Najviac však naspodku, hore menej. Určite to nebolo po mne, bo som sa ešte neurobil a v takomto množstve \"kvapky lásky\" určite nebudú :D Má to aj taký divný zápach, no nie je nejaký extra silný, ale mne to určite nevonia.

Povedala mi, že to má dlhšiu dobu, niekedy viac, inokedy menej. Povedal som jej, aby išla k lekárovi na konzultáciu/liečenie, no ona nechce :( Vraj ide k nemu až počas októbra keď pôjde pre novú antikoncepciu. Vraj sa skôr nemôže ísť. Čo je to za blbosť, keď nemôže ísť k lekárovi, ak má problém? Alebo asi len ona nechce... :/
Je takýto výtok škodlivý, alebo je to normálne? Neublíži jej to? Dosť ma trápi, keď to nechce nijako riešiť :// Mne sa to hnusí a nevonia mi to :((

blondula

Palkoline....rozhodol si sa spravne !! trvaj na svojom,ono ked ta "odmieta" asi v tom nieco bude... tento spominany "jogurtovy" vytok som mala aj ja a dostala som nejake vaginalne tabletky.len lekar moze urcit ci to je nejaka kvasinka,alebo normalny vytok...tym,ze ja som strasne na sladkosti a kolaciky sa mi to zvykne vracat :-(

Laurina22

No inak moj predosly lekar toto velmi neriesil,ale tak...Som zvedava,co mi povie novy lekar,mne sa to tiez opakovane vracia

ANTYlopa

ja mam podobný problém a viem, že to nieje mykóza nič ma nepáli a ani to nesmrdí a nestáva sa mi to často teraz mam menz. tak pred nim asi to ustriehnem a aj nabuduce skontrolujem či to je tým :)
ja už som na tie výtoky zvyknutá úplne... nohavičky som nemala čisté ani nepamätám hmm teraz neviem či je to normálne ale naozaj nič mi to nerobí, nesvrbí nepuchne proste ako vždy normalka
taaak neviem...

Palkoline

Ďakujem za množstvo odpovedí, to som fakt nečakal.
Pokiaľ mi hovorila, nič ju nepáli a neštípe, no odkedy som si to všimol, akosi ma nechce "dnu", alebo len krátko bo sa jej taký sex akosi nepáči. Po tom poslednom sexe vlastne ani ja nechcem :D Blééé normálne som dnes jedno kolo odmietol :D
Čo sa týka pachu neviem posúdiť, mne to nevonia, tak neviem či je to tá zlá, dobrá vôňa, alebo som len na to citlivejší. Jednoducho mi jej p. orgán pár hodín po sprche už nevonia.
Čo sa týka hustoty, tak nie je to ako bežný hrudkovitý tvaroh, ale skôr ako jogurt - také krémovejšie, bez hrudiek proste len biely krém :D

Dnes som sa s ňou o tom bavil a stále nechce ísť k lekárovi. Vyhovára sa na október, tak som jej povedal starú ženskú zbraň - sex až po konzultácií/vyliečení (ak bude zdravá). Normálne sa urazila, hlavne, že ona to bežne používa :D Tak uvidím, ja trvám na svojom.

Inner

pravdepodobne je to z antikoncepcie, ako to tu niekto pisal. Nie je na skodu, ak by si aj chlapi citali pribalove letaky tabletiek, ktore uzivaju ich partnerky. Predsa sa to tyka oboch...

Pise sa tam, ze jednym z ucinkov antikoncepcie je zahustovanie hlienu - teda ten vytok, ako ho nazyvas, je presne ono. zabranuje spermiam dostat sa cez hrdlo maternice.

Je mozne, ze ma tvoja priatelka nejaky gynekologicky problem, no sama musi vediet, ako sa citi. Ak nema problemy, nic ju neboli, nesvrbi, nema dovod chodit ku gynekologovi.

Avsak pre dobro vasho partnerstva by mala zajst tam a dat si spravit kultivaciu. Az potom si budete moct byt isti, ze vsetko je v poriadku. Este sa s nou o tom porozpravaj a nech ti nehovori taku hlupost, ze tam moze ist az v oktobri. MOze ist kedykolvek. Keby tam aj jej lekar nebol, zo zakona ho musi zastupovat iny...

LETICIA

zienka suhlas, keby baby boli take vsimave a netvarili sa vzdy dokonale, tak aj oni si vsimnu, ze pocas celeho cyklu sa vytok meni, pred ovulaciou, cez ovulaciu, po, aj po menstruacii a cez ovu, je vzdy hustejsi ten hlien...

žienka

neni to mykoza, čo to tu trepete, pokial ju nič nesvrbi, neboli, a nezapácha to. tak je to uplne prirodzený výtok ženy. Problém je v tom, že ho nemusí mat každá taký, jedna ho má priesvitný, druhá biely a dalšia nemusí mať vobec žiadny, tak ako človek je každy individuálny, tak aj toto je individuálne.
Takže pokial tvoja priatelka nemá žiadne ine problemy, tak je to normálny prirodzený výtok ženy.

blondula

ak bude cakat do oktobra,bude ju to aj boliet,palit,svrbiet a vytok zhustne,zhrudkovie a bude smrdiet tak,ze este mesiac po vylieceni nebudu sexovat :DDD ked som to ja mala,sex sa nekonal,sak to ako by vypadalo ??

Laurina22

Vies co,nemuselo ju to svrbiet,ja som napriklad necitila nic.Ale ten pocit...uf:-/

Niektore baby nemaju chochmes.

macka26

tak to trochu vypoveda aj o tej zene samotnej , s mykozou okrem vytoku a zapachu musi byt sex aj utrpenim, ved posva svbri, boli, pali... nechapem na co dievca caka. a este aj spi s chlapom, ved by sa mi to hnusilo