Candida test?

Príspevok v téme: Candida test?
Lucy_in_sky

Ahojte :)
Dnes rano som podla navodu plula do pohara s cistou vodou, len ako mam rozlisit, ci su to kvasinky alebo len ,ako sa niekde pisalo, odumrete bunky? Vzdy ked rano vstanem, tak mam taku pachut v ustach, aj ked nie odjakziva, a vyplujem nieco ako nazltly hlien... No a v tom pohari to vyzera ako ma vyzerat candida, aspon myslim...Ale neviem ako to mam odlisit...
Ale ja uz nevm, co ine by to bolo, mam akne, boleli ma klby, citim sa slabo, ani moja imunita nie je na tom najlepsie, myslim, aj vaginalnu infekciu asi, sem-tam migreny, dalej rozne z tych psychickych priznakov- nieco ako endogenna depresia, trochu brain fog, znizena chut na sex, blby dych...a mohla by som pokracovat...:-(

alisea

ahojte,chcel len zopar viet k slinovemu testu.Robila som si ho dvakrat a je negativny,tak neviem ci sa jedna o podvod,ktory si vymysleli ludia. Ani lekar mi kandidu v krvi a stolici nenasiel.Sem tam zhltnem nieco sladke,normalne konzumujem varene zemiaky,ryzu nie,alkohol a sladene malinovky tiez nie.Jedine cerstve stavy z ovocia,pijem vodu s citronom denne..Drzim palce vsetkym co bojuju s candidou.Myslim ze treba v organizme nastolit spravne ph a on si uz dokaze so vsetkym poradit sam.tana

Golem

Viem ze mi to raz preslo na rok ci kolko a nwm preco vobec :( keby som vedel robil by som to i teraz :) A neviem ale viem ze mna to prestalo raz po antibiotikach :D som bral na dychacie cesty aa preslo to potom :D ked to zase zacalo tak som zuval antibioticke tabletky aa po case preslo :) ale teraz ich nemam lebo su napredpis

RNG

Nuz moje lekarske zdroje jasnew naznacili, ze ten test nie je spolahlivy a oni asi vedia, kedze na svojich klinikach si to mali moznost preskusat dokladne.
Zialbohu ich literaturu tu nemozem kopirovat pre autorske prava, ale pozrite si aspon toto volne na internete
www.natural-acne-solution.com
www.owndoc.com
renegadehealth.com

Golem

suhlasim s taipanom :) RNG prepac ja som tiez robil ten test no mne spadlo pomerne za 30 sekund vsetko dole,dal som skusit zdravim no nic neslo tak preto si dovolujem odporovat :) ale ako mne robila doktorka so stolice aa nic tam nebolo tak neviem :/

taipan

Jednoducho som vylúčil všetko sladké aj čo sa ovocia týka. Konzumujem len zeleninu, orechy, semienka, pravý domáci kefír. Každý deň minimálne 3 strúčiky cesnaku, cibuľa a zopár chilli a taktiež treba držať správne Ph aby sa mohli lactobacili množiť a aby mali správne podmienky. Taktiež vôbec nekonzumujem proti Candide varené zemiaky, chlieb, cestoviny a ryžu. Možno sa Vám to zdá dosť kruté na tomto vydržať no stojí to za to. Taktiež treba pohyb napr. rýchla chôdza alebo len tak v prírode si urobiť prechádzku. Takže to čo som napísa, že nejesť tak sa tomu skúste čo najviac vyhýbať a dostatočne jesť cesnak, cibuľu, zázvor prípadne chilli a chren a bral by som aj 3-5000 mg vitamínu C denne a taktiež pravý domáci kefír alebo lactobacili v tabletách a držať správne ph a pohyb. To je z mojej strany vše. Nech sa darí.

darkmother

taipan, prosim Ta, co vsetko treba vylucit? ja som nieco pozerala na nete, ale nemam tolko casu to zistovat. viem ze nesmiem jest sladke, najlepsie ani lepok a mam jest cesnak. neviem ako je to s mliecnymi vyrobkami. mam na to aj lieky (diflucan), ale chcela by som to podporit spravnou vyzivou.

taipan

Prepáč RNG, že ti do toho hovorím ale ja sám som mal premnožené kvasinky. Napľul som do pohára a za 5 minút to skoro všetko kleslo(90%). Má sa to tam nechať 30 min takže ďalej som radšej ani nepozeral. Rozhodol som sa na protikvasinkovú dietu. Pokúšal som sa nejesť ani sladké ovocie a teda úplne vylúčiť sladkosti. Prijímal som tuky na ktoré momentálne moje telo ide. Začal som piť vo veľkom kefír, jogurty, bryndzu aby tie baktérie potlačili Candidu do normy. Niektoré dni mi veľmi dobre nebolo lebo Candida odchádzala a vymierala. Akurát melon je sladší ale nechcem sa ho vzdať preto k nemu zjem 3-4 strúčiky cesnaku. Robím to cca 6 dní a dnes som skúsil kvasinkový test. Nechal som ho tam viac než hodinu a čo nevidím kleslo len cca 30% slín zo spomínaných 90% za 5 minúť. Je to u mňa veľký pokrok a cítim, že mám aj viac energie. Budem tu písať priebeh Candidy ako to pokračuje a pod. Posilnil som imunity s vitamínom C 3-5000 mg denne. Cítim sa lepšie to je samozrejmé. Viem, že mám pred sebou ešte dlhú cestu ale mám dosť síl, že to dokážem.