ako zabudnúť

brunuska

komu niet rady-tomu niet pomoci !
chod za nim-povedz mu co citis-ale neponizuj sa nepros-ak nebude ziadna reakcia-kasli na neho!!!!!!!! uz ako ti to mame povedat- v akom jazyku???

brunuska

a naco ti bude taky chlap co si uziva s inymi??? mas masochisticke sklony dievca??? kasli na neho je to blbec- vies kolko uzasnych chlapov beha po svete,taky co si ta zasluzia??? neplac za niecim co za to nestoji-ale usmej sa na to co za to stoji a pride! tak nezatvaraj oci pre jedneho blba ale otvor ich pre pana uzasneho-cez slzy ho mozno neuvidis! nedoprosuj sa- neponizuj sa-na co??? keby mal zaujem je s tebou!
Nestracaj cas pre niekoho kto ho nechce travit s tebou!!!!!

DJ HiDe

Tak sa ho pokus ziskat...ano, nemusi to vyjst, ale aspon budes mat pocit, ze si preto nieco urobila, ako keby si mala sediet doma so zalozenymi rukami a oplakavat sa...nema to vyznam, sam som zazil nieco podobne, ale postupom casu som zistil, ze nema vyznam plakat nad mliekom,ktore sa este nerozlialo, a nakoniec som spravil dobre, pretoze s dotycnou babou som neskor prezil priblzne pol roka nadhernych chvil, na ktore doteraz s radostou spominam....