Umelci

[zruseny1]

ale houby sme zložití :D ja som až moc jednoduchá a tú "zložitosť" si vynahrádzam pri tvorení :)

jajka... maľovanie...a vždy som chcela aj tanec- profesionálne, ale k tomu som sa nejak nedporacovala

jajka001_

asi preto ze casto lietaju trochu nad zemou :)a niektori aj o dost vyssie, ako ten Dalí :)
inko, čomu sa venuješ?

[zruseny1]

baby..to ste ako mysleli že umelci nie sú dobrými partnermi???
no teda... aj v prípade žien umelkýň je to podľa vás tak?
práveže my umelci máme super fantáziu, tak by to malo aj vzťahu prospieť či nie?

sway.

Lucia1993 haha dalsia Nietzsche girl :-)Dlho som bola sama.Nietzscheho zacina objavovat jeho nova genracia,po ktorej tak velmi tuzil..Mam celkom dobry odhad.Ak chces napis mi na mail: holly.sway76@gmail.com ale ja poradit nedokazem,mozme len tak od veci pokecat :-)

Lucia1993

sway. To si pekne povedala. :) Friedrich Nietzsche, Francois Voltaire,...a ty? Počuj, musím bežať preč. Budem rada, keď ešte pokecáme. :) Ahoooj :)

sway.

Lucia1993 akych filozofov mas rada? Si mladucka...davaj si pozor, na tieto veci treba opatrne:-) Ak sa moc ponoris,zazijes extazu,ale aj tvrdy pad..O tom je cele umenie.Ja to mam rada,ale vravim,ja som na hlavu a nie kazdy to vydrzi..Takze to ber len ako jemne varovanie:-)