aka je to mala porcia?

Príspevok v téme: aka je to mala porcia?
porcička

chcela by som sa opytat,vsade sa pise ze jest male porcie viackrat denne... ale co je to mala porcia? pol jogurtu? mala nektarinka? neviem,lebo som schudla dost ani neviem ako,proste tak,ze vecer som nejedavala a tak som si aj jedalnick upravila ale nieje to este ono treba to dotiahnut este nejake 5 kg max. a napr viem ze kebyze drzim tu mliecnu dietu tak ich schudnem,ale nechcem to potom pribrat spat takze taku dietu NECHCEM ani ziadnu len ja neviem aky jedalnick si urobit lebo nemam rada ked sa najem a ten pocit plnosti proste radsej som hladna jak mat plny nafuknuty bruch...preto sa pytam co je to ta mala porcia,ako sa stravovat aby aj ked sa najem som mala brusko take ako ked rano vstanem ploche a nie naliate najedene lebo ked fungujem mi to vadi byt tak plna.ale nechcem byt ani hladna nechcem si telo triznit a spomalovat.... kus som sa rozpisala :D pardon :D proste len co su to tie male porcie,dakujem :DDD :))

jajka001_

neviem, konkretne ten vyrobok nepoznam. ja som dnes mala na ranajku jednu mensiu konzervu tuniaka, co vyslo na dva rozky. takze pol by mi malo stacit, ak by som chcela schudnut. kuskus som este nejedla.

porcička

jajka dakujem za odpoved... a vies ten tuniakovy salat v konzerve co uz je urobeny s kus kusom to je tiez mala porcia?

jajka001_

mala porcia je
jeden chlieb na ranajky
jeden banan na desiatu
tri kopceky ryze a kusok masa nie vacsi ako moja dlan na obed
povedzme ze polovicna porcia aj ked tazko povedat ked teraz vsade davaju na tanier inak
pol malej pizze je mala porcia
z pol jogurtu sa nenajes.takze cely jogurt so semienkami je mala porcia.