prerusovany sex

Príspevok v téme: prerusovany sex
zuz123

Ahojte :)

Mam na Vas jednu otazocku. S priatelom sme mali prerusovany sex pred 2 dnami. Vsetko stihol vcas, nespravil sa dovnutra. Predtym ejakulaciu nemal, pocas suloze sa bol aj osprchovat. Malo by byt vsetko v poriadku? menstruaciu by som mala dostat buduci pondelok.

Keby som si chcela spravit tehotensky test, do kolkych dni od posledneho sexu by som si ho mala spravit? Dakujem za rady.

Dia.na

Ja som mala s partnerom prerusovany sex dokopy dvakrat, trval len kratko a priebezne "ho" stale vytahoval a nakoniec sa mi spravil na brucho nemala som plodne dni a kramy mam dostat az o tyzden :). Najblizsie uz urcite pouzijeme Prezervativ, predsa len istota je istota.

blondula

boooze moj !!! neurobil sa,osprchoval sa,menzes mas dostat az buduci pondelok a uz stresujes ci si neni tehotna !!! :DDD jasne ze nie si,ani test si nekupuj,radsej si kup prezervativy !!!

sury

Tehotenstvo je u teba velmi nepravdepodobné-nestresuj.Príliš kratky čas pred mezesom,davno si mala po plodnych dňoch.Ale do budúcna moja rada všetkym,pozor na čas po menzes!Hoc len den -dva po sa už da otehotnie-´t,som toho príkladom...