MAM SREASNU DEPRESIU:-(

lucinka28

genesis,verim na anjelov a mimo...bytosti,citam seacret,citam vs o anjeloch,mam plno knih,urcitu dobu mi to aj pomahalo,mala som aj tzv schopnosti o ak.by som tu mozno nerada pisala,ale o vsetko som dosla.co najmenej mysliet?a co mam robit ked som sama doma a nebavi ma zit?

Genesis

co najmenej rozmyslaj ... bohuzial nikto nie je strojcom svojho stastia a tento svet nie je zrovna to naj miesto pre citiace bytosti.

bohuzial tento svet je stavany tak ze dokaze kazdej jednej bytosti na tomto svete urobit peklo na zemi mrte vela sposobmi a dotycna osoba je voci tomu absolutne bezmocna - to je realita

jedina obrana je nemysliet .. cim budes menej mysliet - mozno stastnejsia nebudes ale budes sa menej trapit.

mozes skusit vsak aj pozitivne sugescie alebo zakon pritazlivosti :) .. su to sice blbosti ale niekedy je lepsie verit blbosti ale docastne dokazu dodat motivaciu - do doby pokial sa clovek nepresvedci ze ide o blbost .)

lucinka28

Chodim von,stretavam sa s kamaratmi,snazia sa mi urobit program.ale kym som s nimi,tak je to ok,ale akonahle dojdem domov,tak mi je tak strasne zle

lucinka28

strasne dlho,niekolko rokov,ale zvladala som to.ale teraaz najviac posledne 2 tyzdne.sedim zs pc s rozmaslam nad vlastnym zivotom.Priatela ktoreho som neskutocne milovala tak o neho som dosla,konecne som sa po rokoch zamilovala,aj o toho som dosla.mam robotu kt milujem,ale nebavi ma to v nej,lebo kolektiv a vs su len natlaky.nebavi ma takyto zivot