Co na stipance od komarov aby najrychlejsie zmizli?

Ivka 1

Dievčatá skúste Forever Aloe First, okamžite zaberá na štípance všetkých druhov ,škriabance, popáleniny,opareniny, zle hojace sa rany, je vhodný na liečbu zápalov v ústnej dutine ale aj hrdla, kvapkať do nosa a uší - na bolesť zaberá tiež veľmi rýchlo. Keď som s ním prišla prvýkrát do styku, odmietala som ho - však mám Alpu a iné dovtedy osvedčené prostriedky. Na vyskúšanie som si ho zobrala , len aby som dokázala,že to aj tak nefunguje ... no stal sa opak a už viac ako desať rokov nepoužívam nič iné.

Z.U.Z.K.A

Ahoj,
viem ako viliečiť štipance od komárov. Ja mám až 4 štipance. Na ruke na lakti na nohe 2 a pod bradov 1. A ako na to. Určite vám to pomôže. Na to si dajte alpu a večer si dať na to fenistil gél. A navrhujem kúpiť si biolit do zástrčky. Skusila som ten biolit a ráno som vstala a nemala som žiadne nové štipance okrem tých o ktorých som písala. Je perfektný. Skúsťe to.:-)

bara94

Slivovica áno? :D slovenský všeliek :D mne na štípance pomáha alpa s novosilom a keď sú tie štípance moc vážne tak aj lopúchový zábal :)

ninaj

dobre zabera burow krem/pasta.je to nieco ako octanova mast ale nie uplne.predpise vam to dermatologicka .mimochodom na komare nic nepomaha.bud po vas idu alebo nie.ja mam to iste,od marca do novembra kym ich este v decembri spolu s kocúrom nenahaname po byte .katastrofa,takze repelent ,burowa pasta a dithiaden pokial to moc svrbi na ukludnenie.ani mne nepomaha fenistil to je slabe