Som tucna?

Príspevok v téme: Som tucna?
MichellA

Ahojte. Ja len že už asi stý krát sa premeriavam v zrkadle a zistila som, že pri mojom veku 14r., výške 163cm vážim (neuveriteľných) 51kg!! :( mám z toho traumu. Som úplne v rozpakoch. Ale mama mi nedovolí držať diétu :(. Ono to to neznie tak ako to vyzerá. Vadia mi moje hnusné boky, brucho a tak trochu zadok. :(. A teda sa vás pýtam som ešte v norme?

Requiem

Myslím, že 51kg je... možno aj trolilinku málo ;) mám tvoju výšku, vek 16 a mala som 78 kg, teraz mám 64 a ešte idem trošku dole, no myslím, kebyže mám 51 tak som vyziabnutá až strach ;) preto je tvoja váha podľa mňa super ;)

Carie

Preboha dievca rob so sebou nieco! Tvoj BMI je 19,2 a pod 20 je podvaha. Si podvyzivena a pritom mas pocit, ze si tlsta, to je jasna psychicka porucha. Si vo velmi kritickom veku a lahko sa u teba moze rozvinut anorexia alebo bulimia. Preboha nepozeraj sa na vychudnute anorekticke modelky, vies kolko z nich nakoniec zle skonci? Ja viem, ze ked sa na teba z kazdeho casopisu skeria rebrate modelky, je tazke zostat pri rozume a nechciet vyzerat tiez ako smrtka. Ale preboha maj rozum, mozes si dozivotne znicit zdravie. Mojej mamy kamoska mala dceru, ktora trpela v tvojom veku anorexiou. Len sa vyvijala, organy este nemala uplne dorastene. Zostali jej dozivotne zdravotne problemy, jej organy nemohli vdaka nedostatocnej vyzive dorast do pozadovanej velkosti, berie kopu liekov a v zivote nebude mat deti! Prilis velka dan za tuzbu byt ako rebrata modelka nemyslis?

žienka

určite nie si tučná, na svoju výšku máš normálnu váhu, ak ti vadia boky, brucho a zadok, začni cvičit. Diétou určite nič nevyriešiš, lebo ked aj schudneš, tak to potom naberieš. Ale ked začneš cvičit a popritom sa normálne stravovat - teda žiadne diéty, tak sa ti telo spevní a bude hned inak vyzerat...

bez_S

v prvom rade máš úplne super váhu :) určite nepotrebuješ chudnúť a cvičiť by mal každý , nie len ten kto chce schudnúť , ale hlavne pre zdravie a peknú postavu diéty sú nanič hádam sa nechceš trápiť? :)

jankaaaaaaaaa

zacni cvicit. raz do tyzdna zumba, pridaj plavanie a bicykel, alebo korcule. nemusis robit kazdy den to iste, ale nejako sportuj a nesed na zadku doma. a hlavne jedz vela zeleniny , ovocia a podobne zdrave veci. najdes na nete vseliake zdrave recepty, ktore ti urcite bude mama rada varit

Baddys

nemyslim si ze si tucna a fakt nechapem preco chce kazda baba vypadat ako palicka...chalani vobec nemaju radi vychudnude baby

squash

tvoja vaha je v pohode. jest zdrave veci a vylucit mastne a sladkosti ti nezaskodi. za to na ktore partie sa ti tuk uklada nemozes. ale mozes sa zacat trochu hybat