Necítim hlad

Príspevok v téme: Necítim hlad
Strawberryca

Ahojte,neviem ci mi nieco je lebo ja sa citim dobre...mam 164cm a 52kg...len ide o to ze necitim hlad ja vydrzim nejest aj cely den a nic...ked tak raz za den vyhladnem...a to ja mam taky jedalnicek...ze cestoviny zemiaky palacinky vajicka pizza hranolky krokety sem tam polievka ovocie a zeleniny syry jogurty a podobne veci...obcas kura ale ine maso nejem neviem ci to mam v hlave ale mne sa normalne hnusi...a tie jedla stale dokola...uz ani sama neviem ze coho sa najest...myslite ze som chora?

Strawberryca

inak mam otazku este...ak aj vyhladnem tak vzdy mam chut len na sladke na blbosti...to neni priznak nejakej choroby?cukrovka alebo nieco podobne?lebo uz sa bojim normaalne :/

Strawberryca

aj ja by som sa tak rada najedla niecoho lenze mne to uz nechuti jest stale dokola tie iste jedla ...napriklad teraz jem prvy raz za den a to mam jogurt s celozrnym rokom..lebo ked otvorim chladnicku hned ma to odradi tie vone selijake :/ ja neviem asi nejsom v poriadku...lenze ja fakt neviem co jest :( ach...

Strawberryca

aj ja by som sa tak rada najedla niecoho lenze mne to uz nechuti jest stale dokola tie iste jedla ...napriklad teraz jem prvy raz za den a to mam jogurt s celozrnym rokom..lebo ked otvorim chladnicku hned ma to odradi tie vone selijake :/ ja neviem asi nejsom v poriadku...lenze ja fakt neviem co jest :( ach...

marionette

Tiež by som sa tak rada najedla, mala dostatok vitamnínov, živín, energie, ale nejde to. Nechápem prečo, nie som chorá, mám zdravý životný štýl, ale jesť nemusím fakt aj celý deň, pritom by som chcela pribrať aspoň 2 - 3 kilá.

Strawberryca

mamina je velmi dobra kucharka ona si vari ryby aj rozne recepty zeleninu vsetko mozne...no len ked mama ked sa ma pyta cez vikend co uvarim naco mas chut...ja vobec neviem co jej povedat ked nemam chut na nic tak jedine co ma napadne su jedla uz spominane co som pisala ...alebo ked som v restike si tam dam akurat tak syr vyprazany kura skoro nikdy a cestoviny..no hruza :/// ja si ani tam neviem nic vybrat...

Strawberryca

pekne :D ...ale tak nie ze by som trpepela nechutostou...mne chutia len urcite jedla a ten okruh jedal je velmi maly :( ...banany lubim :D

jajka001_

chute sa časom menia. poskušaj ine potraviny, budes prekvapena ze co ti nechutilo ti zrazu chuti. treba experimentovat. otvor si kucharku a hladaj co by si si dala, nakup si, navar. mne chuti skoro vsetko. od isteho veku, asi 17, som zrazu zacala mat velmi rada zeleninu hoci predtym som ju moc nejedla a naopak vajcia som prestala jest, aj maso hovadzie bravcove som isty cas vobec nejedla, napriklad take salamy som nejedla zo desat rokov...a teraz ich zas jem...ryby su velmi chutne, ak su dobre pripravene, predpokladam ze jedavas hlavne mamine jedla, skus aj inu kuchynu :)

blondula

ja tiez trpim nechutenstvom a obcas si kupim tabletky Peritol.podporuju chut do jedla.ked som bola v rakusku,moj znamy lekar mi povedal,ze na nechutenstvo je dobre jest banany alebo rozpustit obycajnu kocku bujonu do horucej vody a to srkat.slane by malo tiez podporit chut do jedla.tak vyskusaj...mne to pomaha...ja napriklad tiez idem este len obedovat :DDD

Strawberryca

lenze ked vies ide o to ze mne skoro nic nechuti...neviem vobec cim to moze byt ale jake jedla mam jest??nejem hriby maso ryby nejem brokolicu spenat ...ked tak stale som na ryzi zemiakoch...ja viem ze to nie je zdrave stravovanie ale jak je mozne ze mi skoro nic nechuti ?? :/ som stastna pri tomto mojom stravovani ze nejsom tucna...ale nejsom stym spokojna len neviem co robit stym :(