Problem s PC - nejdu mi prehliadace

Príspevok v téme: Problem s PC - nejdu mi prehliadace
jankaaaaaaaaa

stava sa mi ze mi z nicoho nic nejde otrvorit ziadnu stranku (chyba v prehliadaci nieje, lebo nejde to cez ziadny) pripojenie na net je normalne, irc, alebo ine komunikacne programi mi funguju, ale prehliadace nie, ked restartujem pc ide vsetko ako ma byt. ked tie prehlaidace nejdu, na stranke pise ze sa nepodarilo najst bla bla a ze je mozne ze mam nejaky problem s firewall. probblem s antivirusom nebude, lebo stava sa mi to ci nejaky mam alebo nemam
interval tychto problemov je v posednej dobe 2x za den, niekedy sa mi to nestane aj dva tyzdne, potom raz za den, potom zas nic.. kedy ako... CO MAM ROBIT???

Excell

jankaaaa, preinštaluj PC ale ešte predtým si rozdeľ HDD, na D disk si prehodíš všetko, čo nechceš stratiť a formátovať budeš iba C disk, tým pádom nebudeš musieť robiť zálohu napaľovaním na dvd-čka, to je otrava, ja takto formátujem najmenej dva razy do roka

lost

chrome moze byt, lebo u mna FF trpi tak ze mi "leakuje" do RAMky :D

aby som to vysvetlil, po par hodinach, a nedajboze dnoch ak to nehcam tak.. tak namiesto 50-100MB v pamati mi zabera 1000MB :D co ho velmi spomaluje, musim ho vypnut/zapnut :D

jankaaaaaaaaa

tiez mam viacerokamratov IT zavislakov ale poradili mi eln preinstalovat win, ale tak je to pravda.. vista je zlo :D ale ked pises ze tebe to robi na xp..
chrome je najlepsi prehliadac pre mna a tiez po resete otvori stranke ktore boli otvorene pred resetom

lost

vista hmm.. no to ani nepoznam, nepocul som na to dobre veci :) ale mozno je to podobny problem ako na xp, raz som na to velmi vela gugloval a nic, pisal som na fora o PC a nic, ak by si chcela, tak tu je to forum :
pretaktovanie.zoznam.sk

su tam ludia ktory su az IT guru..

Mne sa to stavalo z dovodu ze som presiahol nejaky limit pripojeni (ako keby som mal veeelmi vela programov co pracuju s netom, ale zahada je, ze teraz zas tyzden nic :D KLOP KLOP :D a niekedy to ledva drzalo 30 hodin.. velmi velmi velmi zahadne..)

bud je tos windowsom, alebo priamo s notebookom (v mojom pripade, mozno sietovka, ale to sa mi nezda, lebo extremne mi miesa karty ta nahodnost.. brutalna nahodnost :) )

a ten reset, no aspon ze to pomoze ale je to neprijemne resetovat ak mam nieco rozrobene :/

ale na firefoxe napr, ten prehliada aspon ulozi TABy otvorene a potom po resete otvori...

jankaaaaaaaaa

ano rpesne tak, ze zrazu dam refresh alebo chcem otvorit novu stranku a neotvori. otvori len bielu a napise ze stranka sa neda nacitat a bla bla.
mam vistu bohuzial a preinstalovat nemozem aj ked by som velmi chcela, ale nieje to len moj pc a nemam kde spravit zalohu na veci ktore v nom maju rodicia

lost

stsava sa to, ze stlacis stranku a ono ti to odmietne nacitat? proste zostane biela stranka?

ak ano, je to chyba vo windowse.. (maximalny limit niecoho dosiahnuty, reset pomoze..)

mne to tiez zahadne robi.. win xp.. a stve ma to veeeelmi moc a neviem ako na to..