Tabletky na chudnutie

Hanah30

Ak chceš naozaj schudnúť tak určite neber žiadne tabletky, ale menej jedz. Budeš k tomu potrebovať jediné - a to je silná voľa. Ak ju nemáš a nedokážeš vydržať hlad, tak je vhodné použiť na príklad FitoSlim ktorý ho dokáže reálne znížiť a urýchliť chudnutie. Hlavne never na zázračné tabletky...

Tanicka32

Ahoj vobec nepocuvaj ludi ked ti chcu narozpravat ze lieky a doplnky na chudnutie nepomahaju. Su take ktore naozaj pomahaju aj ked to nieco stoji. Je mi smiesne ze za ucinny spalovac tuku ludia nechcu dat ani 5 eur ale kolko rocne minu na chlast cigarety a hluposti ktore ani nepouzivaju s tym sa to neda porovnat. Ja sama som si uhnala nespravnym zivotnym stylom cca 20 kg nadvahy. Ano priznavam je to vyslovene moja vina nespravne stravovanie a sedave zamestnanie urobili svoje. Akokolvek som sa snazila to opravit vynechavanim nezdravych jedal sladkeho dietou neslo dolu ani kilo. Potom som od znamej dostala tip spalovac lipo 6 black . Zacala som kazdy den 30 minut cvicit s tymto spalovacom a vysledky su uzasne vaha isla dolu a mam krasnu stihlu postavu po par mesiacoch. Cvicim denne aj keby sa cokolvek dialo dala som si to ako zavazok pretoze samozrejme nic nieje zadarmo. Ale su vecicky ktore fakt funguju. Niekomu len samotna zdrava strava a pohyb nestacia ja som siahla po spalovaci lebo chudnut som uz musela neodkladne. A trufam si povedat ze bez toho by som nemala take vysledky ako mam.

munz

zdraviu neškodné tabletky na chudnutie neexistujú, všetko sú to poľské firmy predávajúce v Číne vyrobené šmejdy. Aj zelená káva, ktorú predávajú na chudnutie ako čisto prírodný produkt, obsahuje zakázanú syntetickú látku sibutramin, ktorá Vám môže poškodiť srdce a bohužiaľ naďalej sa predáva cez internet: spalovace-tukov.com
informácia o nebezpečnom výrobku:
www.svssr.sk

munz

už začínajú reklamy všade na thermacuts, majte rozum, je to taký istý podvod ako bol piperine, tam už napísala kopa ľudí, že im to samozrejme vôbec nepomohlo, takže už aj predajcovia ho prestali na fórach propagovať, lebo už je dlhšie na trhu = už veľa naštvaných ľudí napísalo aký je to šmejd, samozrejme to čaká aj thermacuts, žiadne zdravé tabletky na chudnutie neexistujú

Brko

Ja som si kúpil cez internet tabletky Therma Cuts a to 3 balenia po 23 EUR s tým, že mi zaručovali schudnutie 12 kg za niekoľko týždňov. Je to ale poriadne klamstvo, pretože som neschudol ani kilo. Neodporúčam. Nenaleťte ako ja.

lucka ahlova

Ahoj, tak praveze mne oxotrin tabletky krasne zaberaju. ziadne bolesti hlavy a kopec energie. mam sedave zamestnanie a problemy s nadvanou hlavne v oblasti brucha a zadku. Uzivam ich mesiac a vaha ide dolu. zatial som lepsie nemala. dajte si stranku biome.sk