Tabletky na chudnutie

lencika

nejedz tabletky, uprav stravu cvic, ale nejedz tabletky kolko svinstva das do tela a jo jo efekt je pri tabletkach takmer 100 percentny, nejedz po 5 vynechaj pecivo a podobne ine len treba mat volu, to su nezmysly zjes tabletku a chudnes

adaaa90

Len tabletky ti nepomôžu určite.Na jedlo sa neponáhľaj, vždy sa v kľude posaď, venuj dostatok času.
Jedz pravidelne a v malých množstvách.
Používaj menšie taniere a dopredu si odmeraj primerané množstvo jedla.
Pri veľkom hlade medzi jedlami alebo počas jedla pi dostatok vody alebo nekalorických tekutín.
Nejedz nekontrolované množstvo "diétnych" potravín, často obsahujú nadbytok kalórií.
Diétu doplňuj cvičením. Keď už niečo, tak skús SLIMIU, pomáha znižovať absorbciu a ukladanie cukrov a tukov prijímaných v potrave. Tieto kapsule som našla na -odkaz odstránený- je to prírodný prípravok, ale samozrejme, je to len podpora pri chudnutí! Dúfam, že som ti poradila ...

anee

Ahojte , prosim o pomoc mam 14 cvicimm pravidelne behavam jazdim na konoch snazim sa spravne stravovat
.. ale zo spodneho brucha neviem schudnut ... aj ked nanho cvicim presne cviky nic a obcas je to tak ze po cviceny mam este vecsie brucho. mam 167cm a 55kg.. mozno to nna moju vysku nie je vela ale na pohlad to vyzera hrozne ...mam zacat jest tabletky ? ...kedze mam iba 14 bojim sa ze by mi to poskodilo organizmus ..prosim o rychlu odpoved dakujem

maja 33

najdôležitejší je samozrejme dostatok pohybu, jedenie v malých dávkach, ale často. Čo sa týka tabliet, tak ja mám výbornú skúsenosť s tabletami s názvom Slimetta. Sú prijateľnej ceny. Pôsobia tak, že zlepšujú metabolizmus a znižujú chuť na jedlo, za čo môže extrakt z červenej repy, ktroý obsahujú. Kupila som ju na stránkach nutristar

Jana29

Podla mna treba spojiť niekolko aktivit na raz a vysledok sa dostavi. Ja som začala piť hlavne veľa vody keďže predtým som na pitný režim celkom zabúdala a pravidelne jest. K tomu som začala užívať tabletky na chudnutie www.zdravy-zivot.sk a 2 krát do týždňa športujem či už na bicykli alebo si idem zabehať. Čo sa týka tabletiek na chudnutie je vhodné ich chápať ako že hodne uľahčia proces chudnutia, nestačí len že ich budem jesť a schudnem :)Za mesiac som zhodila 4 kg a hneď sa cítim lepšie

2deti

Ahojte,som pribrala počas gravidity 25kg! po 5mes.mam dole 8kg.Berem na lačno tabletky Reduce a jem iba rano,cvičím 45min.každy den ,z toho 10min.vybrašna plošina.Pekne ide to dole a necitim hlad,ani unavu.

Honey

Žiadne tabletky nepomôžu.

Pekne papať zdravé jedlá v pravidelných intervaloch, ani ten každovečerný pohyb nezaškodí a efekt sa dostaví ;)

zuzanka12059

ahoj monca1988 ja sa volam zuzana citala som vasu diskusiju a ti si pisala ze tej zene urcite poradis.Chcela by som ta poprosit ak vies o nejakych ucinnych tabletkach tak mi odpis dakujem

kolpi

studujem psychologiu a zaoberali sme sa aj placebo efektom...
boli robene experimenty, ktore ukazali, ze aj ucinok kavy je placebo efekt ( jednej skupine ludi dali kavu bez kofeinu, druhej s kofeinom; samozrejme o rozdiele nevedeli a ukazali takmer tie iste vysledky co sa aktivity,bdelosti tyka

to, v co, verime, sa casto splni...ak mame za ciel schudnut, myslim,ze je jedno akou cestou sa k tomu dostaneme, ak to neskodi telu :) koniec koncou aj ked zacneme cvicit, chudnutiu napomaha nase vedomie, ze robime nieco pre odburavanie tukov

a citala som knizku, kde bolo napisane, ze skupina zien, ktore sa pravidelne stretavali s cielom schudnut toto docielila len na zaklade toho, ze si hladkali stehna a predstavovali si ich stihlejsie...

nevieme, ako presne mozog funguje...

Nkusiak

Tentokrát nesúhlasím s príspevkami nižšie. Samozrejme, že bez pohybu a iných stravovacích návykov váha dole nepôjde, ale ja som mala nejaké tabletky, ktoré obsahovali jablčný ocot (konkrétnejšie si nepamätám) a díky nim som schudla vyše 10 kíl aj bez cvičenia, len zmenením jedálnička a občasným behaním po schodoch :)