Solárium

Laurina22

Vsak ale my sme kamosi,on vie,ze keby mi zacal nadavat,ja mu to vratim:-)

Neviem,aby si sa nespalila.

Do akeho chodis?Vertikalne?Horizontalne?Turbo?

Strawberryca

ja dnes chcem ist na 10 po dlhej dobe neviem ci je to dobre lebo ja som nebola ale 2 roky...ale tak ked som trocha este opalena zas menej by asi ani nebolo videt :):D dobry teda dermatolog lebo ja ked som bola minule na klinike si sosovicky dat pozerat tam ked poculi slovo solarko by ta najradcej ukamenovali :D tak aj preto sa toho bojim...

Laurina22

Jasne,ze neschvaluje:-)Vzdy povie:Ty si zase bola v solarku?:-)a ja mu neviem zaklamat,ze nieeeeee

Ja chodim na 10 min.Dost...ALe hovorim,teraz som napriklad 14 dni nebola...takze zajtra vybehnem na 10 min...a zas nepojdem dlhsie...

Laurina22

Co dnes nie je rakovinotvorne?Ja do solarka chodim,pravidelne chodim na prehliadku k dermatologovi,takze som kludna.

A nechodim tam denno denne-idem 2x za tyzden,som opalena,tyzden nejdem,ked zacnem blednut,idem zas...

Strawberryca

praveze uz ju nemam taku opalenu a tym akne sa mi to pokazilo :( sak tam som mala taku peknu plet...len ma to solarko odradza ze je to rakovino tvorne a take co som citala...ale asi ked tam pojdem len par krat a nie cely rok v kuse asi by to nemalo nijako ohrozit zdravie nie?

Strawberryca

len ja mam akne a skusam vselico...opalena v podstate som prisla som z dovolenky pred 2 tyzdnami...len ako som prisla sa mi tu na slovensku neskutocne zhorsila plet.isla by som na slniecko ale ved vidis ake tu je pocasie...a to solarko tak nevies cito pomaha ked nemas co :/?