HAK- zmena k lepšiemu

Príspevok v téme: HAK- zmena k lepšiemu
lenika89

Dobrý deň. Užívam HAK Katya asi mesiac a odvtedy sa môj život rapídne zlepšil. Predtým som mala problémy s dosiahnutím orgazmu a teraz sa urobím kľudne aj 3,4krát počas sexu a mám naň aj väčšiu chuť. Ďalej sa mi podarilo schudnúť asi 3kg a stále to ide dole, tiež sa mi zväčšili prsia, zatiaľ o jednu veľkosť. Toto všetko mi samozrejme zlepšilo sebavedomie, takže som o sto% šťastnejšia..Máte niektorá podobnú skúsenosť?

dusab

...ved mi HAK berieme vsetci vo vode...haha...hadam si myslite, ze filte hormony a antibiotika prefiltruju...hihi...ja som to brala rok a teraz som uz desat rokov cista...je to len obchod, kazdy gynekolog dostava provizie...robia s nami co chcu...

blondula

ja som sa tiez zmenila o 100 % ked som HAK vysadila !! :DDD tolko problemov a navstev na gynde som asi ani nezazila !!! ono beries ju len kratko,po case sa to mozno zmeni...

jankaaaaaaaaa

ja mam tiez podobnu skusenost. ale v tom ze od kedy beriem hak, nie katyam mam sa psychocky ovela lepsie. som viac v pohode, nerozculujem sa velmi, som stastna, je mi proste super. aj sex mam lepsi. ale ten sex pripisujem tomu ze mam isottu ze neotehotniem, kdezto predtym som nad tym vela premyslala, tak som sa nevedela uvolnit alebo co