Detoxikačná vanička

RNG

Iontoforeza nie je nic nove, urcita detoxifikacia tam nastane, ale je to daleko od toho "vedeckeho detoxifikovania"
Nakoniec kazdy kupel je detoxifikacny, aj zo sodou alebo horkou solou alebo solou z mrtveho mora. a prud tiez pomaha(iontoforeza). Uz len samotna viera a relaxacia pri tom zarucuju urcite vysledky.

pekuska

Ahojte, moja starka tu vanu v nadeji na zlepsenie zdravia, kupila na akcii, ktore sa stale robia - nasadia vas do busu a ide sa na "vylet", kde vam daju jest a hodiny kecaju o vynimocnosti toho, co ponukaju.
dali jej to na splatky a predstavte si, ze na nete to maju za 7.590 a jej splatka vysla na 22.000!!!! s tym, ze poistovna uz urcitu ciastku preplaca.
strasne klamstvaaaa!!!! nedajte sa.
upozornite hlavne babicky a tety.
ja som si to raz vyskusala, kym sme to nevratili spät, vedela som, ze sa mi ma zafarbit voda, aj sa stalo. No potom som sa citila fakt dobre, uplne uvolnene, citila som "cistu hlavu" a prival energie. Nieco na tom bude. Ale sama neviem co.

RNG

ked tu vanicku spustis bez toho, ze by si si do nej dal nohy, tak isto sa po case voda zafarbi-farba je z rozkladu zeleznych elektrod.

nikea

nieco vam poradim, napustite si plnu vanu vody, dajte si tam sodu bikarbonu a polezte si v nej aj viac ako hodinu.
PRECO ??
vdaka strave, prezieraniu, udeninam, kave... skoro kazdy ma prekysleny organizmus. V prekyslenom organizme sa dari lepsie, bakteriam, hubam a vselijakym svinstvam a tiez rakovina sa tesi z kysleho prostredia.
Soda bikarbona je silne zasadita a a ked to vase kysle telo so ponori do zasady , tak sa trochu odkysli. nebojte sa , soda bikarbona nie je jed. Ved ti, co maju kyselinu v zaludku to predsa dobre poznaju.

mira

Ľudia radi naletia, ak sa im sľubi, že nemusia nič robiť, len dať náplasť alebo vaničku alebo 3x denne tabletku ... Tak boli vychovaní - choďte k doktorovi, on vám niečo dá. Podobá sa to na vymývanie mozgov. Bohužiaľ.
Čistiť sa zeleninou je pre nich nepohodlné, naviac ich doktori od toho odhovárajú - veď kto by jedol tie tony liekov ?

odbornik

to sfarbenie vody, to je len fyzika a chemia, nema to nic spolocne s odchodom toxinov. ale vyrobcovia su machri, vedia ako na ludi. vedia skratka oblbovat a narod hlupy kupi vsetko. v skutocnosti si kupuje len nadej.

gina30

Raz som o tom sledovala relaciu v telke, podla jedneho lekara je to vraj uplna blbost, bohuzial tiez si to myslim. A lienka to fakt si mala tie sfarbenia vody po akoze detoxikacii?

odbornik

preboha, nekupuj to! kazdy skuseny fyzik ti vysvetli o com to je. predovsetkym o peniazoch. ludia si kupia drahu vec a potom do nej vlozia svoje ocakavania. na chvilu sa aj oklamu, ze im to pomaha. o nejaky cas alebo hladaju kupca, ktory by to od nich kupil, alebo to odlozia a pomaly na to pada prach. u mojej tety tato vanicka trci v komore uz dva mesiace. tiez uverila, ako jej to pomoze. teraz si bucha hlavu o mur, ale co uz!

lienka23

ja nepouzivam vanicku dr.jonasa ale inu, aky je medzi nimi rozdiel? zatial ju pouzivam len kratko 2 mesiace, ale citim sa volnejsie a nie napata ako predtym, ja mam vanicku z www.medic-sk.eu