Ponuky na vztah na nete

Príspevok v téme: Ponuky na vztah na nete
0vecka

urcite sa vam to stalo ze vam prisla z neznameho mailu sprava po anglicky a potom takou supnutou slovencinou ze nejaka zenska videla moje fotky a ze ma xce spoznat a tak...

no a velmi ma zaujima ze o co pri tom ide... je mi jasne ze na druhej strane ziadna zenska nieje ale minule som uz skoro zo zvedavosti odpisal...

0vecka

Ahojky,
Moje meno je drahé slečny, som mladá dievčina, jeden nikdy ženatý before.Well potom, čo šiel cez váš profil dnes som sa začal zaujímať you.Age, rasy ani vzdialenosti nezáleží na tom, vo vzťahu, ale záleží na tom, pravá láska, pravda, poctivosť a starostlivosť, ktoré existujú medzi dvoma friends.So budem naozaj rád, keby ste ma kontaktovať späť cez môj mail ID (precious_x01@rocketmail.com), takže môžem povedať viac o moje vlastné a poslať k vám moje fotografie.
S pozdravom
vzácny
.......................................................................
Hello Dear,
My Name is Miss Precious ,I am a young girl, single never married before.Well after going through your profile today I became interested in you.Age, race nor distance does not matter in a relationship, rather what matters is the true love, truth, honesty and caring that exist between two friends.So i will really like you to contact me back through my mail id (precious_x01@rocketmail.com ) So that i can tell you more about my self and send to you my photos.
Yours Sincerely,
Precious

system

bud ti to potom zaspamuje emailovu schranku alebo ti odoslu nejakeho trojskeho konika (ktoreho ti aj tak antivirak zachyti) :) proste somarina, ta odpoved skomolenou slovencinou mi pride ako prelozena v google translator :D