*nepokojne nohy - zasklby

simiona

Aj ja by som sa chcela opýtať. Neviem, či to tiež patrí k tomuto, ale napíšem.

Napr. Niekto ma vezie v aute, ja sedím a som unavená, zaspávam. Zrazu sa mi zdá, že niečo na mňa padá a strhnem sa. A zobudím sa zo zaspávania, lebo spánok to ešte nie je.

Alebo. Ležím v posteli, zaspávam a zrazu sa mi zdá, že som na ľade a šmykla sa mi noha. A aj v reáli mi mykne nohou

RENE

Poraďte my prosím vás
nemôžem spávať
večer ked si ľahnem na posteľ mam šuchanie nôch jednu o druhu zašklby v ľavej nohe potom my to prejde do pravej nohy a svrbenie celého tela a ešte k tomu mam tetanicky syndróm magnézium my nezaberá
Ďakujem za odpoveď

bodo

su to nepokojne nohy mám to aj ja,,,,lieči sa to Mirapexinom,,alebo Oprimeou,,,ale neda sa to vyliečit len to potlača,,ale aspon spávam

marianaz136

raz o tom bol aj clanok v zdravi, skuste si pozriet ich www archiv... cca pol roka dozadu. lekari vacsinou na vas pozeraju ako na zjavenie, ked im nieco take spomeniete... ten nazov diagnozy som nasla v domacom lekarovi a priznaky sedia ako... :)

lochness

aj mne sa to obcas stava, take to sklbanie nohami, ale len v situacii ked som unavena a chcem spat ale podvedome viem ze nemozem - napr ze zaspavam pri telke, pri ceste autom atd., teda ze si scasti uvedomujem ze este nie som v posteli a ze nenasleduje normalny spanok... ked zaspavam normalne v posteli tak sa mi to nestava, aspon o tom neviem :) ale aj moj priatel sa sem tam mykne pri zaspavani tak mozno je to (do urcitej miery) normalne, aspon dufam

Vierča

chcel by som sa opytat ze preco mam 4 az 5 krat do mesiaca zvysene teploty aj napriek tomu, ze dostávam každé 14 dni injekciu pendaton proti zapalu- preventivita proti ruži.Mam aj ekzem na nohe od nardu az po predkolenie. Dakujem

natusa42

lenže ja magnezium nemozem ,zle mi to robi ani magne B6 mam prilis nizky tlak a ked si hento dam ,tak odpadujem :(