Koľko zjete denne sladkostí?

uhlie

lost,

ak tam napisu len 'cukor', tak sa jedna asi najskor o glukozu. Fruktoza je ten ovocny cukor. Problem s nou je ten, ze sa len obmedzene vstrebava a zbytok putuje celym crevom, az kym ju clovek nevyserie. No a dovtedy sa na nej prikrmuju vselijake bacily.

lost

fuha, to je podla mojej alergicky atomova bomba pre mna :D:D:D

ale aspon to lepsie chuti :D i ked.. 100 ludi 100 chuti :D asi preto niekomu chuti alkoho, cigarety a drogy :D

jajka001_

no schvalne, moje kavenky arabica
muka psenicna, tuk rastlinny, cukor, muka sojova, mliecny krem suseny, cukor,farbivo kurkumin, emulgator, mlieko susene odstredena,kava arabica prazena, kakao odtucnene, zltok vajecny suseny, farbivo, olej rastlinny,škrob kukuricny, lieh,emulgator-lecityn, prichut, kypridlo, soľ
celkom pohoda :)

lost

"Fruktozov dochucovane veci su velky hnus."

existuje alternativa ?

priklad cokolady co som dnes mal, zlozenie:
cukor, kakaove maslo, kakaova hmota, ryzovy prasok, zyrozy syrup, ryzova hmota, inulin,

(ta HMOTA sa mi tam nepaci) :D

33% tuk, 50% sacharidy

alebo ine:
vajcia, cukor, hrozienka, nestuzeny palmovy olej, zemiakovy skrob, ryzova muka, ovocny cukor (toto je to svinstvo?), - dextroxa (kukurica), stabilizator (glycerol), prasok do peciva (kalcuim fostfat, hydrogen uhlicitan sodny) disodny pyrofosforen (snad nevybuchnem), repkovy lecitin, aroma, sol.

a posledne:
mliecna cokolada (surovy trstinovy cukor), kakaove maslo a hmota,, ryzove chlebicky,

aj toto obsahuje nieco co by clovek nemal jest?

uhlie

No mne staci pozriet na kriklavo cervene, zelene a zlte papriky a rajciny z obchodu a hned ma prejde chut na taku zeleninu. Este aj ta zelenina a ovocie je dofarbovane.

Sladkosti nejem skor z toho dovodu, ze mi je po nich zle. .

Fruktozov dochucovane veci su velky hnus. Ak chcete dlhodobe problemy s travenim, tak vrelo odporucam.

lost

jajka001_

aha ,takze tak :) no to je vzacne info :) diky :)

tak si davaj an to pozor :)

a ten pankreas sa zregeneruje ? (ked este nepohladne cukrovke?)

resp, zjest 80% jedla a potom 20% sladkosti (nie na hlad, na polohlad, resp na bezne nehladove pocity) tam je to OK ?

no tiez som si vsimol, ze slakost je sko ako benzin na ohen :) on to na 1/2 az 2/1 hodiny uhasi, ale potom je to 2x tak zle a hlad je daleko daleko horsi :D a potom uz neviem co by prislo, ak by to clovek robil velmi dlhe dni..

jajka001_

nie je dobré, ak si hladný a riešiš to tým že si dáš sladkosť, treba sa najesť normálne, mozno teraz ti to nerobi problemy- tiez som to robievala, ze som tak zahnala hlad ale potom som zas rychlo vyhladla, a teraz to nemozem robit uz vobec, lebo ked vyhladnem a zjem sladke ( v nutnom pripade ked nic ine nemam ) tak sa mi na chvilu ulavi a potom mi je este horsie
pretoze mam nejake problemy s cukrom, ide o to ze som toto robila ze nalacno sladke, co je napor pre pankreas, cim musi uvolnit naraz vela inzulinu, co je prenho narocne a akokeby sa tym kazi. takze ja mam teraz silnu citlivost na hladinu cukru v krvi - ked vyhladnem, klesne mi cukor a je mi zle, takze si musim davat pozor aby som nejedla moc sladkosti lebo cim viac sladkeho tym horsie...takto nejak to vraj funguje, ako mi kedysi davno pisal rng, je to nabeh na cukrovku, ja sa vlastne stravujem podobne ako cukrovkari, lebo ked mi klesne cukor je mi zle - zacnem sa ako keby klepat, taky pocit ako ked si pripity, pocit ze nevidim, slabost. hypoglykemia. ked sa nenajem, rozboli ma hlava. ale este nikdy som neodpadla alebo tak. ide len o to ze ten pankreas ktory by mal regulovat tu hladinu cukru v krvi nefunguje optimalne. tak som to aspon pochopila, nie som lekar.

lost

kazdopadne sa to snazim kompenzovat ovocim, lenze... :D

eh... to je to iste.. sr@cky predavaju vsade.. postrekove umeliny :) cize velmi vela tam nevyhram, pokial si vazne nekupim nejaku zahradku...

lost

jajka001_

no nalacno nejdem sladke, skor po jedle.. (a v 1/2 pripadoch ma prejde chut, lebo sa najem normalne :) )
(tj. tak isto aj cez den, nielen rano)

ale tak.. co znamena narazovo? :)

kolko gramov cukru?

lebo obcas s idem napr zakusok a to je 250gramovy solidny zakusok :)

tak neviem ci toto by nemohlo urobit bordel.

ale ked sa to tak vezme, obycajny rohlik ma len o 1/2 menej sacharidov ako cukor samotny, ci nie? :)

napr moj rohlik ma 70-80g sacharidov v 100g rohlikoch.

kolko ma cukor? 100g? ci to sa inak pocita, lebo sa uvolnuje do tela extremne rychlo ?