HPV-condyloma, výrastky na pyskoch

Príspevok v téme: HPV-condyloma, výrastky na pyskoch
femme fatal

HPV vírus mi spôsobil condyloma na malých pyskoch. Mám výrastky veľkosti asi 1,5 mm bielej farby. chcem sa opýtať, ako ste sa na to liečili, aké krémy, masťe, roztoky, alebo mechan.odsraň. bolo účinné. Dnes som bola u gynekologičky, predpísala mi wartec, ale už končila, takže nebolo čas na rozhovor. Na internete som našla ale aj krém ALDARA, na niektorých stránkach som ho našla ako liek bez doplatku, na iných ľudia písali, mže napriek tomu, že bol na prepis ich stál niečo okolo 100€, čo už je riadna položka. Je ešte tento liek ALDARA v lekárňach? Čo vám pomohlo?

nikol302

ba83 vidím, že si múdry ako rádio. Ja som mala živote dvoch partnerov, chytila som to aj ja, partner nemal a nemá žiadne prejavy. Pritom som zaockovana Silgardom proti HPV, chodim kazdy polrok na preventivku, hygiena a podpora imunity je u mna taktiez. A ver, že tvoje reči nepomôžu nikomu.

A inak mne Wartec ani Aldara nepomohli. Vobec!!! Aldara mi len pohorsila. Pomohol mi laser a operacia. A hlavne podpora imunity.. ZN, Selen, Vit c, hliva, Indonal a Isopronosin, zmena stravy a ziadén styk pohlavny do vyliecenia. Aj ked HPV mas v tele navzdy!

ba83

to že ty si myslíš že to má 80% žien.. to si vôbec nezľahčuj ved čo majú to aj druhý.. ja sa so stádom nikdy neporovnávam.. radšej si priznaj že si spravila chybu

ba83

to že postihuje 80% žien? až tak veľa to čo robíte nechápem.. ved to je normálna pohlavná choroba ako ureloplazma mykoplazma chlamídie.. ono nestačí iba antikoncepciu brať :) hlavne stáleho partnera.. ja ked som si našiel stálu priateľku som sa radšej vyšetriť na všetko ved nebudme ako malé deti..

femme fatal

Imunitu oslabenú mám, cez leto mám sennú nádchu, preto som vtedy náchylnejšia na kadejakú pliagu. Dnes som začala brať vit.C, Zn.
Gynek.mi predpísala WARTEC, za ten s dopláca cca 20 €, preto chcem ALDARA.

navyše vraj by som mala v najbližšej budúcnosti uvažovať o vagníce proti HPV, aby sa časom pri oslabenej imunite nevytvorilo okrem condyloma (tie výrastky) aj rakovina krčka maternice. HPV sú postihuje asi 80 % žien.

LETICIA

daj si to vypalit dusikom a hlavne potrebujes silnu imunitu, aby sa to nevratilo, vacsinou sa tie bradaice ukazu zene ked ma oslabenu imunitu, napriklad aj ked je tehotna., podakuj sa svojmu.