"bývalá"

Príspevok v téme: "bývalá"
1angelina23

Ehm... baby je to normalne ze aj po vyse rocnom vztahu s priatelom stale ziarlim na jeho byvalu?... Nestretava sa s nou, ani nic podobne rozisli sa v zlom (prakticky ju nechal "kvoli mne") a jednoducho nemozem ju vystat... priatel ma lubi velmi a aj ja jeho, len nechapem preco mi tak priserne Ona prekaza, ked s nou prerusil vsetky kontakty, dokonca si dava aj pozor na to aby predo mnou nevyslovil jej meno, je velmi tolerantny..Ale jednoducho ako nahle sa nahodou cosi naskytne, ked aj drobnost, ze nieco spomenie, kde sa nachadza Ona tak ja mam automaticky pokazeny celý deň. A jasne ze ho zneprijemnujem aj priatelovi, hoci nechcene :/

1angelina23

ved toto... vies ja som taka, "slusnejsia" jednoducho ona bola prefajcena a prechlastana a to je este najmenej.. a proste ked sa spatne pozrem na to, preco s nou vobec bol? ://

blondula

tak ked vyzerala tak ako pises,aj mna by to stvalo !!! by som sa pytala sama seba,ze preco musel tak hlboko moj priatel klesnut,ze chodil s hentakou opachou :DDDD

angelina1233

blondula:D...okej :-),,dodali ste mi sebavedomie....ved toto ja to mam tak isto bola to prisera ktora na kazdom kroku revala a robila mu sceny, a co sa krasy tyka tak posledna cenova...v podstate.. oproti mne a to tiez nie som nejaka extra dokonala,ale aspon nemam riedke vlasy mastnu tvar a nepcham sa mu do zadku :D,,ani k nej nechodil poriadne,a u mna je stale :)) proste mna sere.. ze vobec s nou bol... ale tak uz je to take ze ma to prechadza ;)

blondula

tak moj priatel ani nikde nechodi,skor ho musim "odkopnut" nech sa aj ja nadychnut mozem :DDD ale pri hentej chodil stale,lebo nevedel,ako sa jej ma zbavit !! :DDD az ja som ho "vyslobodila" :DDD a ked sa niekedy chytime,tak mu väcsinou poviem,"bud rad,ze si neni s hentou onou... pizdou" :DDD

Jaja26

Tak a vidíš? ja som tiež občas tiež takáto, ale len kvôli tomu, že priateľ občas tiež nevie čo od radosti a s kamarátmi ide niekedy častejšie ako je vhodné!!!! takže - každá minca má dve strany :))) ale je pravda, jemu sa to nepáčilo, k takej by sa nevrátil :)

blondula

tomu sa hovori,"zenska nevrazivost" ...my zeny proste stale budeme ziarlit na tie ostatne !!! mna to preslo hned,ako som zistila kto bola byvala mojho priatela :DDD oni sa tiez nerozisli v dobrom,on nechal ju kvoli mne.ale co viem,bola hysterka a nedalo sa s nou vystat,stale ho kontrovala a ani na pivo bez nej nemohol ist ! ... sak kto by s takou furiou vydrzal ?????? :DDD

Jaja26

Ja som to tiež riešila, ale môj priateľ bol do svojej priateľky dlho zamilovaný aj po rozchode. Určite k nej niečo cítil, aj keď sme spolu začali chodiť. Zo mňa sa stala jedna hlúpa žiarlivka a pri každej príležitosti ma napadajú hrozivé scény, ale povedala som si "ruku do ohňa za neho v živote nedám", ale keďže nie sú žiadne náznaky nebudem kaziť spoločné chvíle a možno časom aj vzťah, mojou fantáziou.

Tak ju proste nerieš.....miluje teba, keby ťa nemiloval nebol by s tebou!!! nemáte žiadny spoločný záväzok, ktorý ho núti klamať ťa!!!! nepokaz si to!!!

1angelina23

ved ja sa aj snazim...uvedomujem si,ze pre mna robi o mnoho viac ako robil pre nu...len nejak sa mi nedari uvedomit si ze teraz som tu ja a ziadna ona uz nikdy nebude..vacisnou si to uvdeomim vzdy len vtedy ked sa pohadame a neskutocne mi chyba..

jaanna

urcite to prejde ,vsetko potrebuje svoj cas...a nepokaz si vztah....zivot ide dalej-mysli na vas oboch...na vsetko prijemne...

1angelina23

ved prave, cely problem je podla mna v tom ze je to moj prvy priatel.. a on mal predo mnou uz par vztahov..asi 3 vsetky baby poznam, vyborne vychadzam s nimi (s tymi dvoma- jedna je moja velmi dobra kamaratka a absolutne mi nevadi ze spolu boli- dokonca bola jeho prvá..taketo informacie z minulosti mi absolutne neprekazaju) lenze ta co ju mal naposledy "predo mnou" tu nemozem vystat...je mi z nej zle,jednoducho len nedokazem pochopit ako s nou mohol byt:D ale verim ze mna to casom prejde...vsak?