Neustále problémy so žalúdkom a črevami..

Príspevok v téme: Neustále problémy so žalúdkom a črevami..
popcorn

ahojte, písala som sem pred dvoma mesiacmi, ale stále mi to neprešlo. mám neustále ťažkosti čo sa týka skôr čriev. v novembri som bola v nemocnici, kde mi povedali XY diagnóz a dali silné lieky, no pomohlo to max na mesiac. bola som aj na kolonoskopii ale to som nezvládla a po 50cm som s plačom povedala nech skončia-do tej časti bolo všetko ok. testy na helikobaktera z krvi negatívne a testy na zápal tiež. mala som len zvýšenú sedimentáciu krvi. a k mojim problémom je že som mávala často hnačky, kŕče a bolesti brucha. teraz zas mávam zápchu a napína ma na vracanie a dosť ma bolí celý ľavý bok, okolie pupku a oblasť popri panve, niekedy mám pocit že aj kosť bedrová. neviete mi poradiť aké vyšetrenie by som si ešte mala dať? :( u gynekológa som bola, či náhodou niečo nemám. už mi hovoria že to mám zo psychiky a niekedy si už naozaj myslím, že si to nahováram.. som už vážne mimo? :( btw mám 19 rokov a 50kg.

angela85

a robili ti aj testy na alergiu na laktozu?
no moze to byt aj ten zapal creva, to moze byt aj v tenkom creve ale to by si mala aj hlieny ci krv v stolici, ale v moci? to neviem
skus vylucit mlieko, a take jedla co drazdia zaludok a creva, vsetko korenene a mastne

baba radi

ak ma v moci hlien a nejaky zapal tak tazko bude mat problemi s crevami...

popcorn
dátum a čas príspevku
12.08.11 14:46
IP adresa
77.225

nom tak dnes mi došli aj výsledky z moču a mám tam neaké baktérie a hlien.. tak a teraz babo raď

martinmlm

Jednu ešte zvládnem, ale potom mi už narastie svätožiara. Odporúčam to furt a hocikomu a je to zadarmo. Nauč sa správne dýchať. Pľúca a hrubé črevo majú veľmi veľa spoločného.

martinmlm

Chceš mňa za poradcu? Včera som sa dosť presne trafil, nie? Mohol by som sa tým živiť. Aký mi dáš honorár.

popcorn

martin hej hej aj ja som si to hneď prečítala a vlasy mi vstávali dupkom :D len ja som to brala ,,len" do decembra tak už to nemá mať aké účinky. a tak v lekárni mi povedali že sú to silné lieky, neviem či len preháňali každopádne som ich mala brať tri mesiace a po jednom a pol som prestala lebo .. neviem.. lebo :D zrejme som nevidela žiadnu zmenu a ja neznášam lieky som ten typ že radšej budem trpieť Oô som mimo!! :D