Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ake mate skusenosti s melatoninom??

Príspevok v téme: ake mate skusenosti s melatoninom??
squash

nemam problem so zaspavanim ja spim do 5 minut ale niekedy sa mi stava ze aj ked spim 8-10 hodin tak ked sa rano zobudim citim sa ako keby som spal 5 hodin. proste mam pocit ze moj spanok nie je kvalitny. tak som si vcera dal 2 tabletky melatoninu. odporucana davka je 1 tableta ale pre istotu som si dal dve. opitmalna davka je aj tak 3-9mg a dve tabletky su 6mg. a nemohol som ale pol hodinu zaspat a rano som sa dost skoro zobudil. tak som si dal dalsie 2 tabletky a po 2 hodinach som sa zobudil. raz som si pred spanim dal good night drink a rano som bol taky sviezy a super vyspany

uhlie

Kupovat melatonin je asi zbytocne. Ked si das pred spanim jeden-dva vlasske orechy, tak je to to iste.

Ja to mam tak, ze ked sa aj zle vyspim a do prace pridem ospaly, tak do pol hodiny ma v praci niekto tak naserie, ze som potom bdely a sviezi cely den.

doubledog

ja velmi tazko zaspavam (celkom bezne nezaspim niekolko desiatok minut), a po melatonine spim do 15 minut a velmi dobre sa vyspim.
takze mne to robi velmi dobre.

tiez su super rozne byliny, napr. madovka, valeriana ci levandula, ci uz ako caj, alebo ako vonny olej.