Dochádzanie za prácou do BA

dobra vila

No, od nas je to do BA 100km, a poznam par ludi, co takto dochadzaju kazdy den. Chodi od nas zo stanice vlak, ale je to taka "sunka", co navyse stoji vsade, kde sa da, takze cesta trva fakt zbytocne dlho, takze vacsina z nich ide odtialto do NZ (co je iny smer) a tam nasada na EC a este aj takto sa to stiha omnoho rychlejsie, ha... Ono to cestovanie musi byt fakt otrava a zataz aj ohladom zdravotneho stavu, ale asi by to nerobili ani oni, keby sa im to neoplatilo... A ked budes chciest, ubytko si casom najdes.

wccq

Ja tiež dochádzam do BA vlakom 60 km kazdy den, a este potom MHD... da sa to zvladam, len obcas na mna pride taka kriza, ze nic nestiham a ked uz nieco chcem este stihnut tak zasa menej spanku a potom som unavenaa :( ale lepsiu pracu si neviem predstavit, takze to uz nejako musim vydrzat :D medzitym som vo vlaku postretala vela ludi, kt. maju podobny osud a precitala dost knih a naucila sa na dost skusok :D

M74

Záleží kedy a ako potrebuješ cestovať. Ak napríklad plánuješ chodiť zo smeru Šamorín autom, tak sú tam ráno a poobede pekelné zápchy.

slnečnicaa

Ja tiež dochádzam,vyše 50km každý deň+20 až 30 minút ešte mhd v Ba. Priznám sa,že keby ma robota nebavila, tak sa obzerám po niečom inom. Prakticky 3 hodiny denne precestujem,čo mi občas lezie na mozog:-)

fufko

Sú mnohí ľudia, ktorí dochádzajú do BA denne z Levíc, alebo dokonca Zvolena! Keď tam máš diaľnicu, nieje to problém, treba si spočítať náklady a pozrieť sa na zárobok..

tiramisu

Ja som dochadzala 64 km do skoly. Narocne, ale prezila som to. Vo vlaku som stretavala kopec ludi, ktori takto chodia do roboty cely zivot. Je to skoda casu, ale co uz...