Velke zdravotne problemy pomoc cez internet kdo robi?

Príspevok v téme: Velke zdravotne problemy pomoc cez internet kdo robi?
ferdomravec

mam velke zdravotne problemy a hladam pomoc cloveka co mi moze cez internet napisat co mi vlasne je a co mam robit abi to preslo. napisal som jednej osobe alemi neodpisala ale som sa nezdal a hladam stale pomozte mi takeho najst kdo mi pomoze cez internet dakujem vam setkym. tpch ti mi prosim ta nepis lebo zase zabijes tuto temu hned na zaciatku.

truhlikTRUH

...tak chod na stranku -odkaz odstránený- tam si najdi adresu autora/DAMIANA/ a mozno ti napise -ja som tak pred casom napisala a on mi poslala formular aby som vyplnila-OTAZKY O MOJOM ZDRAVI...CO MA TRAPI...a mozno ti pomoze
ZELAM VELA STAASTIA

ferdomravec

teraz uz musim ist prec lebo tosom teraz u kamarata na internete vcera sombol u suseda kazdi tu ma internet len nemozem bit dlho u jedneho lebo aj oni potrebuju. ale mozno sami este podari vecer skocit k volakomu a ked nje tak zajtra prosim mi napiste ked o takom odbornikovi budete vedet na neho kontakt. dakujem vam!

ferdomravec

jasom chcel tu albertovu ale ona sa namna vikaslala mi neodpisala som jej napisal 11 stran problemi od mojho narodenja som to pisal 4 dni a onami neodpisala. coje to za doktora potom ked nema cit k ludom to nechapem fakt! ja nemozem knej ist lebo som neni z bratislavi a nedasami teraz cestovat boli ma chrbat aj nohi aj setko mozne cele telo. a onama napisane ze sa zato plati to ja nemam prachi teraz nerobim lebo mam zravotne tazkosti. kebi ste vedeli o takom istom cloveku jak ona len co neni ignorant a odpise mi a co je aj odbornik takeho presne hladam dakujem vam! taki co ma aj praks a vizna sa v chorobach a odpise mi cez internet.

Ivka 1

Ferdomravec napíš čo Ti je ,možno Ti poradime alebo ak nechceš sem, môžeš aj na mail. Zaoberám sa už viac rokov zdravotným poradenstvom,konzultujem s lekármi ,môžeme sa teda poradiť aj s nimi ak budeš chcieť. Môj mail :
zdravie14@gmail.com

blondula

napis svoje problemy sem na forum a z tych minimalne 100 ludi sa najde urcite aspon jeden,co ti poradi !!! mozno mame aj my podobne "tazkosti" ako ty !!!

Lemurik

Boze ja uz nemozem :D Teda snazila som sa rozumne Ti to vysvetlit, ale ty ferdomravec si tak neuveritelne nechapavy tvrdohlavy egocentricky clovek az to boli... skus si este raz precitat predovsetkym posledne tri odstavce v mojom prispevku vcera o 23.22 a moj prispevok vcera o 23.32 a ked ti ani to nepomoze tak uz asi nic... Nerozumiem preco potom hladas radu u inych ludi ked ocividne TY vies aj tak vsetko najlepsie....

ferdomravec

ja nevjem cisu tu seci hotentoti aleboco ved som jasne napisal ze hladam cloveka co mi cez internet napise comi je a comam s tym robit. stale mitu pisete ze mam ist psichologovi naco preboha ved nemam psichiku!!! to je telo a nije psichika!!! u doktora som bol a ma navisetril tak naco mam ist k nemu zas? on mi nepomoze toje jasne lebo nema zajem.
a do skoli som chodil a mam aj ucnovku ved som viuceni murar to neni podla vaas nic? bi som rad vedel kdo zvas bi vedel postavit dom to neni malickost to si nemislite. a pravopis neni v zivote najdolezitejsi to si zapamatajte to len studovane zeni stym stale otravuju ale zivot je o dolezitejsich vecjach napriklad zdravie je omoc dolezitejsje jak gramatika vazeni!

Lemurik

Nemozem zaspat, tak som si este docitala tvoje dalsie prispevky a jednoducho si nemozem odpustit este aspon jeden komentar na temu "ferdomravec a zlatokopky". Okrem toho co uz som ti napisala vo svojom predchadzajucom prispevku, musim znovu zdoraznit navstevu psychologa, tentokrat vsak z ineho dovodu. Hoci sa to tebe mozno nezda, autorom tych prispevkov je evidentne zakomplexovana osoba s velkymi psychickymi problemami. Rada by som podotkla (aj ked neviem ake osobne skusenosti so zenami mas), ze je ludskou prirodzenostou tuzit po majetku. A len preto, ze chcem byt zabezpecena, chcem mat dost penazi na jedlo, osatenie, byvanie, hygienu ci tebou zatracovane vzdelanie... to este zo mna nerobi ziadnu zlatokopku! A tak isto ani zo ziadnej inej zeny. Nemohla som si vsak nevsimnut, ze s muzmi podobny problem neuvadzas. Muzi v tvojich ociach su ocividne opravneni byt vzdelani a vlastnit a rozsirovat svoj majetok. Podla opisu casti tvojej rodiny, mam dojem, ze podobny nazor je u Vas bezny. Mozno by prave preto nezaskodilo navstivit objektivneho psychologa/psychiatra, ktory by ti vysvetlil veci, o ktorych ta mali rodicia poucit uz davno (ale zrejme moderny vyvoj spolocnosti neuznavaju, takze tak nespravili).

Lemurik

A napadla ma este jedna vec... toto je anonymne forum, preco neskusis napisat napriklad do temy "choroby-vseobecne"? Podrobne opisat svoj problem? Mozno sa najde niekto, hoci aj laik, kto ma skusenosti, s niecim podobnym sa uz stretol a mozno ti bude vediet poradit.

Lemurik

ferdomravec nehnevaj sa prosim na mna, ale mam z teba neskutocne silny pocit, ze cela ta tvoja averzia voci "studovanym zenam" vychadza len z toho, ze ty sam si to vo vzdelani daleko nedotiahol. Dalej by som rada povedala, ze co sa tyka "zlatokopiek", nemam sice k dispozicii ziadnu oficialnu studiu, ale povedala by som, ze k podobnemu spravaniu inklinuju skor zeny s nizsim vzdelanim, nakolko tie "studovane" si na seba dokazu zarobit aj same, vlastnym rozumom. A ak ta aj v zivote nejaka "studovana zlatokopka" odmietla, este to neznamena, ze je zlatokopka a nechcela ta pretoze ty peniaze nemas, mozno to suviselo s urovnou tvojej inteligencie, pripadne inymi osobnostnymi crtami...
No ale to je uplne od veci...
A teraz k tvojmu problemu... nepotesim ta, pretoze pravdepodobnost, ze tvoj problem vyriesi niekto cez internet je skutocne minimalna, dovolim si povedat, ze velmi blizka nule. Tak ako vsetci ostatni, aj ja ti poradim len osobnu navstevu lekara. Pokial tvoj obvodny lekar nic nenasiel, mozes sa skusit obratit na ineho. Skus to s milym pristupom (teda nie to co predvadzas tu na tomto fore). Je mi jasne, ze pokial je tvoj zdravotny stav zly a ty nevies preco, tak sa na tebe toto zufalstvo a netrpezlivost prejavuje, ale neveril by si, o co viac mozes dosiahnut, ked sa k ludom budes spravat milsie a na urovni. Skus teda poziadat o vysetrenie ineho lekara. Je naozaj mozne, ze ten tvoj to odflakol. Moj stryko mal este kedysi davnejsie problem s bolestami v nohach a tiez mu lekar tvrdil, ze mu nic nie je, ze je simulant a ze je len lenivy pracovat. A ked potom skoncil na vozicku, uz bolo neskoro mu pomoct :(
Druha moznost, tak ako spominali ostatni tu ti radiaci ludia je, ze povod tvojich problemov je psychicky. Aj to je mozne a psychicke problemy to nie su len vidiny a halucinacie. Dlhodoby stres, pocit bezvychodiskovosti, hnev a podobne... to vsetko ti moze znizovat imunitu a teda v konecnom dolsedku sa prejavit aj fyzicky. Prave preto by si navstevu psychologa alebo psychiatra nemal podcenovat.
Prosim nevylievaj si tu svoju zlost na nas, snazime sa ti pomoct v ramci nasich moznosti a je len na tebe ci si nieco z nasich rad vezmes k srdcu.