Velke zdravotne problemy pomoc cez internet kdo robi?

Príspevok v téme: Velke zdravotne problemy pomoc cez internet kdo robi?
ferdomravec

mam velke zdravotne problemy a hladam pomoc cloveka co mi moze cez internet napisat co mi vlasne je a co mam robit abi to preslo. napisal som jednej osobe alemi neodpisala ale som sa nezdal a hladam stale pomozte mi takeho najst kdo mi pomoze cez internet dakujem vam setkym. tpch ti mi prosim ta nepis lebo zase zabijes tuto temu hned na zaciatku.

ferdomravec

ano mislim si to lebo su taki co napisu len mne neodpisala vobec to nechapem lebo som to napisal uplne podrobne uplne setko keby to precitala tak bi urcite vedela comi je. ale sa na to urcite vikaslala. nechapem precoju tu vichvaluju ked nema o ludi zaujem.

dazdovka666

JEZISIKRISTEPANE! Fakt si myslis, ze Ti "cez internet" niekto napise, co Ti je, ked Ti nic nezistil lekar? Tiez by som suhlasila s nazorom, ze to bude skor psychika, skusila by som navstivit minimalne psychologa ;) Dost vela chorob byva len odrazom nasho psychickeho stavu.

Btw, to s tym ufom bolo fakt dobre! :D

ferdomravec

no ti si zase taka studovana co kazdeho kritizuje gramatiku a tak. ja neuznavam studovane zeni lebo su namislene a su zlatokopki. teda skoro kazda ale nije celkom kazda su aj vinimki ale jasom este vinimku nestretol.

ferdomravec

to nemam urcite s psichiky lebo to mam na tele problemi napriklad hlava brucho nohi a plno dalsich problemov. a psichika je tusim volaco take ze napriklad ufo a podobne sa mi zda.alebo ze nemozes spat a take ale ja spat mozem len mam toho moc.

zuzana1223

Pochybujem, ze ti niekto adekvatne pomoze cez internet zadarmo. Ked ti obvodny nic nenasiel tak mozno to mas z psychiky.