Plastika

lenoccka

lebo v bb v novamede operuju vylucne doobedu, vsetkych a vsetko a poobede su uz len kontroly, konzultacie a podobne

beatrix

lenka,zle si ma pochopila,ja niesom z nitry,len som bola na konzultácii v nitre,ale približne rovnako ďaleko to mám aj do trnavy a o kúsok ďalej do blavy,ale ako som písala v nitre som bola rozhodnutá operáciu absolvovať,no na,,šťastie,,ak to tak možno nazvať,som ochorela a op. som musela odvolať,nikomu z rodiny sa tiež nepozdávalo,že by mala prebehnúť večer.p.dr.totižto doobeda pracuje na klinike v blave a poobede externe v nitre,priznám sa,že som mala aj trochu strach,veď večer je už predsa aj operatér unavený,najmä keď má za sebou jednu,,šichtu,,a cestu blava-nitra,on je tiež iba človek

bearix

ahoj lenočka,ja som sa predsa len rozhodla zistiť si podmienky v blave a bb,v blave mi bol odporučený dr.pálenčár a v bb dr.červeň,v jednej tv relácii jedna pacientka upozorňovala na to,že lekár,ktorý povie,,dobre,spravíme,,tam si treba dať pozor,pretože dobrý lekár má upozorniť aj na prípadné riziká

lenoccka

Taka podprda sa sije pri zvacseni. Operoval ju Cerven, aspon myslim. A uz ma vybrate stehy, len si to ma preliepat kazde 4 dni, podprdy jej ostali tie iste, ktore nosila aj predtym. Najprv to mala 2 tyzdne previazane pevnym obvazom cez svoju podprsenku, aby to mala spevnene, a teraz uz nic, vcera sa konecne po 3 tyzdnoch okupala :))) tak bola stastna, a hlavne je spokojna, uz ju menej boli krcna chrbtica, a to ich ani nema o vela zmensene...

beatrix

ahoj lenoccka,ako sa má maminka?ktorý p.doktor v BB ju operoval a pred operáciou ju aj museli zmerať na podpresenku?lebo v Nitre nič také nerobili,ale viem,že by sa to malo,nakoľko sa kompresná podprsenka šije na mieru pacientky

lenoccka

moju mamcu operovali rano resp doobedu, vsetkych tak operovali lebo poobede chodia zas pacienti na kontroly tak sa to neda. A islo to tam ako na beziacom pase, doobedu operacie, poobede kontroly :))

beatrix

ahojte kočky,z operácie zišlo,nakoľko som ochorela:(predoperačné vyšetrenia vybavené a nakoniec nič z toho,ale asi je to aj na niečo dobré,zistiť si podmienky operácie na viacerých pracoviskách(myslím prístup k pacientovi a samozrejme podstatná je aj suma)veď sa jedná o naše telo a aj naše peniaze!!!nezdá sa mi veľmi seriozne takúto náročnú operáciu začínať o šiestej večer(tak som ju mala naplánovanú)