jedálničky na chudnutie

MetallicA

bez cukru? vidíš, tak nabudúce nešetri:-) ale tie kúpené sú kaloriami ako jogurty približne niesú také dobré ako domáci, ale chutia ajtak:)

Sisi135S

Ovsáky sú dobré lebo narozdiel od ovocia sú to komplexné sacharidy akurát ich treba pomenej ako ráno. Poobede celkovo viacej bielkoviny. Takže keď ovsáky tak do nich radšej tvaroh ako jogurt. Alebo celozrnný chlieb s cottage, tuniakom, šunkou, ... a zeleninou. Na olovrant je tiež vhodný aj nejaký zdravý tuk trochu

MetallicA

a čo by ste radili na olovrant? viem to s tým ovocím že to sú rýchle cukre, ale do dákej štvrtej sa ešte môžu, tak čo jogurt? lebo ked nie ovocie tak ani ovsáky niesú dobré

Sisi135

Na obed si daj tuniaka s cestovinami, aj nejakou zeleninou ale výhodnejší by bol ten vo vlastnej šťave ako v paradajkovej omáčke a radšej si do toho daj paradajky + nejaký olivový olej. Polka tuniaka bude asi málo, tak fajn je cca 80 g (čiže jedna celá a polka z tých malých rio mare konzerv). Na večeru si to daj so šalátom a k tomu aspoň nejaký chlebík. Na olovrant rozhodne nie ovocie - rýchle cukry

MetallicA

no aj ja to väčšinou tak riešim že raz si dám to čo ja proste chcem, to sladké, a tento týždeň to bolo dnes ráno- som si dala makový rožtek s džemom jahodovým a kávičkou:) je to fakt fajné dať si po dlhšom čase a napriek tomu niesom smutná z toho, a neprejem celý deň zato že som si už ráno dala, predtým som to tak robievala ale. Na obed rozmýšľam čo si dať- čo by ste si dali tu rio mare tuniaku v paradajkovej omáčke? bud si ho dám s čínskou kapustou alebo s cestovinami- ale ten šalát je asi výhodnejší pri chudnutí:) alebo si dám s cestovinou a na večeru druhú polku s kapustou a na olovrant bud tie vločky alebo ovocie mango dáke

Zuzka222

Ja sa vážim 1x za týždeň a meriam 1x za 14 dní.. Len teraz som u mamy a ona mala takú dobrú váhu len ju vyšmarila tak teraz som sa asi 10 dní nevážila.. Ale za týdeň už idem naspäť do sr tak sa asi odvážim :) a jedálniček dnes;

R: nektarínka , 30g cereálií super vláknina a 250ml. Polotučného mlieka

D: banánový koktail

O: kuracia šunka so zemiakmi a 2 paradajky

D: jogurt hollandina

V: to ešte neviem ;)

kamoska_

ahojte, tak vam aj ja prispejem svojim jedalnickom, sice uz nechudnem, ale mozno sa niekto inspiruje, kedze ja sa sem chodim tiez inspirovat :)

a k tomu prejedaniu, ja to tiez riesim ako zuzka, vacsinou v nedelu si doobedu doprajem, po com mi srdce pisti, ved sme ludia C-:

R: ovsaky s hrozienkami, lanovymi semienkami, psylliom, skoricou, kokosom s bielym domacim jogurtom

D: jablko a marhule

O: dusena ryba so zemiakmi, paradajkovy salat

Ol: par kuskov melona

V: paradajkovo-uhorkovy salat so syrom fittaki a celoraznym chlebom