Bolesti hrdla

Príspevok v téme: Bolesti hrdla
A-45

Ahojte. Chcela by som vás poprosiť o radu. Zajtra odchádzam preč, ale je tu problém. Od včera ma páli v hrdle. A keď niečo preglgujem tak ma bolí na pravej strane hrdlo. Asi to sú mandle. Veľmi sa bojím, že ochoriem, pretože už si potrebujem odýchnuť a ísť preč z domu. Tak vás prosím o názor, či je to už stratené a iba otázkou času kedy to vypukne, alebo sa dá chorobe ešte zabrániť. Vopred pekne ďakujem

system

aspon cukriky si kup urcite. osobne ked kloktam so solou robi mi to este horsie, viac ma to pali. ale niekto mi poradil aby som kloktal roztokom peroxid s vodou v pomere 1:3 ;) chuti to cudne ale pomaha mi to.

Jooe Ker

kup si Strepsils aj 2-balenia (tabletky na cmulanie)
Muconasal - do nosa (proste nieco olejove na uvolnenie dychacich ciest)
...a pre istotu antibiotika ako je Sumamed (su dobre na akekolvek infekcie)
mne neskutocne zaberaju precitaj si nieco na internete o lieku

... tak takto chodievam nabalena ja nakolko sa casto presuvam kade tade kde sa strieda vysoka vlhkost a sucho ktore ma neskutocne drazdia takze mam podobne trapenie

SAMOZREJME ANTIBIOTIKA SU LEN NA PREDPIS TAK ASPON ZATELEFONUJ SVOJEJ OSETRUJUCEJ LEKARKE A INFORMUJ JU O CHOROBE

..... vela zdravicka prajem

cokoladka898

ahoj, kup si nieco na kloktanie, tantum verde, jox je tiez velmi dobry, pripadne si kloktaj so solou. mozes si kupit aj celaskon a uzivat ho so zaciatku v narazovych davkach, opytaj sa v lekarni ako sa to zo zaciatku odporuca. a vela vela vitaminov v prirodnej podobe, ovocie a pod.