ako dostat druhu sancu?

Príspevok v téme: ako dostat druhu sancu?
limariten

boli sme spolu 4 roky. rozisla sa so mnou pred mesiacom a pol ( jún 2011). tento rok som sa k nej spraval hrozne. vyvrcholilo to tym, ze jej brat mal svadbu a tam som sa opil a vynadal jej. strasne ma to mrzelo, nepamatal som si to. po 2 mesiacoch sme boli spolu na dalsej svadbe. hovorila, aby som nepil, vycitala mi to. opat som si vypil a dopadlo to fiaskom. vtedy sa rozisla so mnou. velmi to lutujem. chcem ju spat, ale ona je rozhodnuta pre definitivny koniec.

teraz viem, kde som robil chyby. zmenil som sa, povedalo to aj okolie. no, ona tomu neveri. co mam robit?

Allenn

Komu niet rady tomu niet pomoci, nemal si pit, ked si vedel ake nasledky to bude mat. Škoda, že si sa nepoučil pri prvej takejto skusenosti. Ale neskoro plakat nad rozliatym mliekom, radsej ju nechaj aspon na chvilu tak. Cas vsetko vyriesi a da ti sancu:)

limariten

ja nechcem tlacit na pilu ale mna to strasne zobralo.aj ostatni mi hovoria ze ma to velmi drzi.neviem si bez nej predstavit zivot.necakam ze sa dame hned do kopy,ale dufam ze mi da sancu jej ukazat ako ma to zmenilo k lepsiemu a par krat sa so mnou stretne a potom sama uvidi ci je to tak

Maoam

Tak ju proste nechaj tak, netlac na pilu. A pracuj na svojom spravani... Nechaj jej cas a ked ani po par mesiacoch nebude chciet, tak to akceptuj. Ale aspon uz budes lepsi clovek - tak ci tak z toho budes mat nieco pozitivne.

limariten

ale ako mam o nu bojovat?bojim sa ze ked sa s nou stretnem a zacnem jej hovorit ako ju milujem a ako ju chcem tak sa jej to nebude chciet zase dokola pocuvat.velmi sa bojim co bude.a zase ked sa s nou stretnem ako kamarat a nebudem o tom hovorit by bolo mozno lepsie,len jej ukazat ze sa menim k lepsiemu

Maoam

Suhlas. Len silne reci, ale ked ma daco urobit, tak sa mu nechce. Nech si place doma...je neskoro. Babenka vie co robi a je to tak spravne.

jajka001_

ty napises ze ona vie co citim naco by som jej to pisal. to je take suche ze az. to neni snaha. ale ja suhlasim s tym ze ju nemas otravovat a dokazovat, nechaj ju tak lebo to dievca si zasluzi niekoho lepsieho.

Maoam

Presne, to som chcela napisat co aj Jajka, je jej luto, ako blbo jej dopadol vztah a co si musela prezit...je to iste fajn dievca a zasluzi si dobry vztah. Jasne, ze sa citi mizerne a ze nechce muzov ani vidiet.

Maoam

Pozri: ak ju fakt chces a ak ti na nej zalezi tak o nu bojuj, ako chlap. Lebo takto to vyznie, ze sa ti velmi nechce pohnut zadkom a pre to nieco spravit. Odkial vie co k nej citis? Ci si to povedal kamaratovi a ten jej to pretlmocil? Bojuj o nu. Ak je to teda pravda, co tu pises ze ako ju c hces a ako ti chyba atd. Ak je to pravda, tak jej to ukaz. A k tomu ostatnemu, preco by to nemalo zapadat, normalne stavy a pocity kratko po rozchode.

jajka001_

nikoho nema nikoho nechce a je jej to luto, ved to je uplne jasne. si to pokaslal. a ineho nechce. a teba tiez ne. zlomil si jej srdce.