ako dostat druhu sancu?

Príspevok v téme: ako dostat druhu sancu?
limariten

boli sme spolu 4 roky. rozisla sa so mnou pred mesiacom a pol ( jún 2011). tento rok som sa k nej spraval hrozne. vyvrcholilo to tym, ze jej brat mal svadbu a tam som sa opil a vynadal jej. strasne ma to mrzelo, nepamatal som si to. po 2 mesiacoch sme boli spolu na dalsej svadbe. hovorila, aby som nepil, vycitala mi to. opat som si vypil a dopadlo to fiaskom. vtedy sa rozisla so mnou. velmi to lutujem. chcem ju spat, ale ona je rozhodnuta pre definitivny koniec.

teraz viem, kde som robil chyby. zmenil som sa, povedalo to aj okolie. no, ona tomu neveri. co mam robit?

limariten

viem ze nemozem tvrdit ze som sa zmenil na trvalo,ale teraz ked som fakt padol na same dno a stratil som cloveka za ktoreho by som dal bez vahania zivot viem ze uz budem lepsi a robim vsetko preto

jajka001_

no ale naco pijes? a este ked ta prosi ze nepi, lebo minule si to prehnal a aj tak sa napijes?? sa necuduj ze ta poslala k vode. daj jej pokoj.

missB

Ja byt nou by som urobila t rovnake.. sak uz len ta hamba co si jej spravil..necuduj sa. mal si si uvedomit co pre teba znamena ked ste boli spolu a nie az teraz ked si na nu bol hnusny rok tak sa ani necuduj ze s tebou nechce byt. Sam si si to priznal to je sice v pohode ale asi sa trapila a to uz nic nevrati...

Maoam

A ako si bol na nu hnusny pocas tohoto roka? Lebo si pisal ze si sa k nej tento rok zle spraval...takze to nebolo len na tych svadbach. Pochop aj to, ze to bolo na verejnosti, mala tam celu rodinu...znamych...vies ake to muselo byt pre nu ponizujuce a trapne? Vsak sa musela od hanby prepadat, akeho ma hulvata, co jej pred ostatnymi nadava.

tesora123

no presla som si niecim podobnym. Tiez sme boli spolu 4 roky, pocas toho som mu raz odpustila otrasnu vec, neskor sa to zopakovalo. Plus nabalili sa k tomu aj ine jeho zlozvyky, ktore sa nedaju tolerovat. Rozisla som sa s nim. Sluboval mi, ze sa zmeni a ze mi to jednoducho dokaze. Po 3/4 sme sa stretli, zacali stretavat castejsie, zistila som, ze tie podstatne chyby odstranil. Dala som mu poslednu sancu a dnes mozem povedat ze nelutujem! Zatial nie! .... vsetko zavisi len od ludi a od toho, v com si urobil chybu. Ja alkohol tolerovat neviem (ale to nebol pripad mojho priatela), takze ja osobne neviem odhadnut postoj tvojej byvalej. Nechaj tomu cas, ak sa uz k sebe nevratite, vezmi si to ako ponaucenie ... Aj to je pozitivum!

limariten

no ked som bol s nou tak mozno raz za mesiac,za dva.ale problem neni v tom ale v tom co som spravil.viac krat sme boli spolu aj ked som mal vypite a vtedy mi vzdy hovorila ze som na nu az prehnane mily.preto ani ja nechapem preco som to spravil

Maoam

A clovek ked sa opije tak proste straca zabrany a prejavi sa taky, aky naozaj je, vyjde z neho to, co v nom je. A ty si musel byt dobre spity, ked si mal okno a nic si si nepamätal. Mas to v sebe, chlape.

Maoam

No a od toho je len mesiac a pol, ziadny clovek sa za mesiac a pol nezmeni na pravy opak. Ak raz mas sklony k tomuto, tak to trva pekne dlho, kym sa pevnou volou a sebakontrolou dokazes zmenit natrvalo. Po mesiaci a pol ti nemoze verit, to sa neda...kratkodobo sa vediet drzat vie kazdy, ale ci k tomu zasa nesklznes, nevies teraz povedat. Zvlast ak si tak aj vyrastal a zil dlhe roky, mas to v sebe. To by si sa musel sakramentsky zmenit a byt taky aj rok a dlhsie, aby zacala verit...ale asi uz nema zaujem. Ziadna zena si nezasluzi taketo spravanie, zvlast ak bola fajn.

Maoam

To je sice pekne ale ludia ako ty potrebuju prave takyto preplesk, aby sa konecne spamätali a uvedomili sa. Ty si sa k nej nespraval hulvatsky len na tych dvoch svadbach ale cely tento rok. Ktovie co si s tebou uz vystala za tie roky. Proste je dobre, ze ta nechala, aspon si pocitil nasledky svojho spravania a presne to si aj potreboval. Teraz je uz neskoro plakat.