Liečiteľ z Košút

Príspevok v téme: Liečiteľ z Košút
Evka..

Poznáte niekto liečiteľa z Košút ? Lieči len rukami a lúska prstami. Denne je tam toľko ľudí, že tam čakajú v rade 7 hodím. Ja som si tam tiež svoje odsedela s jedným problémom, ale ked som prišla na rad, tak som si sadla na stoličku, on oproti mne, pozrel na mna a povedal, že vy tomuto neveríte, tak s vami nebudem robiť nič...ani na mna viac nedokázal pozrieť. Vraj som pekný obal, ale vo vnutri som nevyrovnaná a ked neverím, tak je toto zbytočné...som myslela, že ma porazí..7 hodín som si odsedela a on nič...tak som vstala a povedala OK a odišla som naštvaná...

Poznáte ho niekto? prečo každému niečo robil, len mna takto odpinkal ? ( je pravda, že som tomu všetkému neverila, ale ved som tam prišla s nejakým problémom a ked už vie liečiť, tak prečo mi nechcel pomôcť ? )

bobabo

DObrý deň, mohla by som niekoho z diskutujúcich požiadať o telefónny kontakt na pána Popluhára z Košút, zabudla som sa obejdnať a potrebovala by som od neho iba termín. Ďakujem.

mmmddd

je to debil, osobne ho poznam niekolko rokou a to co tvrdi ze bol v kome a tak nadobudol schonosti tak to je velke klamstvo, nikdy v kome nebol. Este aj jeho vlastna zena utiekla od neho jak mu sibe.

Tech.zaver

Prišla mi jedna pani už dlhé roky chorá. Brala nemocenskú,ledva chodila.Keď som jej ponúkol, že jej uľahčim v chorobe a možno aj vyliečim, tak sa ma spýtala ,či jej to poisťovňa zaplatí a či bude musieť po vyliečení do roboty ? Odpovedal som, že hoci je to najlepši liek na svete poisťovne to nepreplacajú,lebo by výrobcovia liekov predali len desatinu ostatných liekov.
A mnoho dalších pacientov mi to potvrdilo ,že nechcu byť zdravý.Po týchto desaťročných skúsenostiach už sa nečudujem, že je ľudstvo choré a pomoci mu nie je.
Najhoršie je na tom to že zdroj toho lieku sa zmenšuje a není už pre všetkých. A s tým sa nedá nič robiť, ani to napraviť. Všetko najlepšie v Novom roku . Dr. J.K. zázračna liečivá voda

Nomen omen!

Pan R. PopLUHáR si iste zaslúži svoje priezvisko, resp. jeho priezvisko by Vás malo varovať! Na základe skúsenosti mojich blízkych Vám môžem povedať, že sa jedná o veľmi nebezpečného človeka, manipulátora, ktorý svoje šarlatánstvo prevádzkuje bez akejkoľvek zodpovednosti. Výsledkom jeho "liečenia" sú mnohé ľudské i rodinné tragédie. Tie ovšem nie sú prezentované na verejnosti. O to viac ho velebí jeho skupina vymytých mozgov, kt. bez akejkoľvek racionality príjma všetko, čo im nahovorí. I rozumní a vzdelaní ľudia mu veria na jeho zablokované cievy, zle narastené svaly, astrálne štíty, lieči lúskaním prstom a podivným trasom hlavy, sám pripomína telesne a duševne chorého človeka. Pozor na neho! Komu náleží na vlastnom psychickom a telednom zdraví, nemal by o ňom ani uvažovať!!!
Ale keď máte pár zbytočných Euro, tak mu môžete prispieť k zvelebeniu jeho majetku, viď rodinný dom pri jeho "garážo-ordinácii", samozrejme všetko bez papierov a len na základe vlastnej vôle. Peniaze si nepýta, ale kôpka bankoviek v jeho ordinácii vám má pripomenúť, že ani kura nehrabe zadarmo. No a Luhár už vôbec nie ...

VTomi

po prvé, človek by mal ísť len za tým, k čomu aj skutočne vnútorne verí, po druhé, takýto "kvázi-liečitelia" sú šarlatáni a je skutočne nerozumné a poverčivé ich navštíviť!

Nahnevana

Urcite nechodte k POPluhárovi z kosut! Je to klamar a sposobil mnoho nestastia v mnohych rodinach. Sposobil pseudotehotenstva zenam, ktore mnohe roky nevedeli otehotniet,alebo velmi tuzili po dietatku a uplne ich psychicky znicil a este v tom pokracuje dalej! je to chory schizofrenik, ktory by uz davno mal byt zavrety na psychiatrii!to by si zasluzil!

iri

dobre rady len od boha modlidba pomoze ale sarlatany len beru a beru peniaze takto toje neverim, ked uz doktory nevedja pomahat tak sarlatany co nam mozu pomahat nic len beru a beru financiu

iri

no ja som tam bola s manzelov v minuli mesiac lebo ma velmi bolelo laket a aj ine problemi som mala a mam tak vam povjem nevjem mne nepomahal, len trosku som citila lepsie , ale manzelovi bolesti uz nema v krizoch ale ja nadalej chodim u lekaroch , tak je to niekomu asi pomaha ale nevjem ja uz neverim lebo nic nove mi nepovedal , ale ja som mu povedala ze ma naco operovali ma a tak dalej on len jeden co mi hovoril ze mam chore oblicky a to je pravda a nadalaj mama problemi nevjem ked nekto chce sov nieco tak nech ide tam ale mne teraz pomahaju doktori ved aj im musim platit , ale vjem ze mi pomozu ale on berje peniaze a nanic no takto je to verte v boha on vam pomoze lepsie jak take sarlatany

misamu

Nechodte tam! Máme s ním zlé skúsenosti. Skúste prečítať článok v týždenníku +7/42 o nevideľných bábätkách a pochopíte ako to u neho funguje.

rasputin

Evka,

liecitel z Kosut je kabaretista a manipulator. Venuje sa iba tym, ktori su susceptibilny na psychicku manipulaciu. Daj si do googlu liecitel popluhar kosuty a precitaj si co o nom pisu na roznych forach. Viac tam nechod a sir osvetu aj medzi svojimi aby mu neverili a nenaleteli jeho lacnym trikom...

F.