Váha stúpa a ja neviem prečo ...

Príspevok v téme: Váha stúpa a ja neviem prečo ...
Truffla

Ahojte

Pred tyzdnom som prisla z dovolenky a pribrala som len pol kila. Teraz po tyzdni som pribrala dalsieho pol kila. A to sa stravujem celkom dobre, neprejedam sa ako kedysi. Cítim sa úplne ľahká, nie ako inokedy kedy cítim že som ťažká. Všetci hovoria že ako som schudla a pritom vážim najviac za svoj život.

Nerozumiem tej váhe ! Ako rýchlo sa dajú schudnúť 3-4 kilá ? Ako sa mám stravovať ? Prečo tak veľa vážim ?
Strašne ma desí tá váha :((
Ďakujem

Maoam

No Truffla, je to psycho, ano a poriadne. Ty potrebujes odbornu pomoc ale myslim, ze ju uplne odmietas a mozno sa spamätas, ked si dokatujes napriklad oblicky a budes lezat niekde na dialyze, ale tu neprezijes, lebo nebudes mat ziadne rezervy a telo bude na konci so silami. Neviem aku mas vysku, ale ak podobnu ako ta herecka, tak musis byt strasne vychrtla. Vsak baby, co maju okolo 160cm a tvoju vahu, su uz chudunke... Ty mas problem v hlave a to ti laici nepomozu, to by si musela chciet ty sama a ist k lekarom. Je to psychicky problem.

Truffla

Tak dobre... ale vcerajsok bol vynimocny lebo som nebola doma.... takze vyprazany syr z hranolkami rano bol este rozok s pomazankou poobede mc flurry a vecer polievka....

zvycajne jem rano take blbosti do mlieka ... na obed nieco ako kuracie prsia plus ryža atd.... na olovrant nemam nic a na vecer sa precpem :(

no aj ja chcem byt vychrtla !

MaariSSaa

Nechcem byt blba, ale...podla mna by si mala zajst k lekarovi a nieco so sebou robit. Zjavne si sa z anorexie nedostala, ved si uplne chuda!!! A srat na nejaku herecku, ano je krasna, ale vychrtla, myslis, ze budes stastna, ked budes chudsia ako ona? Aj tak tym nic neziskas...A naco su ti lieky na potlacenie chuti do jedla? Tipujem, ze nejes dokopy nic, tak naco potlacat chut...napois sem zo srandy napr.tvoj vcerajsi jedalnicek

Truffla

Lenze ja sa takato neznasam !!! ked idem okolo zrkadla zatvaram oci a po tom co sa odvazim placem.....

Ak schudnem na 40 kil budem stastna.. zatial aspon na 45.... len mne to NEJDE ! :(
ano mala som 36 a ano mala som anorexiu...
a vtedy som chcela mat menej a teraz vazim tolkoto som rada ked mam aspon 48 !

Ja chcem schudnut pre to lebo chcem byt chudsia ako jedna herecka... viem ze je to divne ale chcem byt od nej chudsia lahsia a tak..... podla internetu vazi ako ja a pritom je vyssia a to ma stve :( ZOE SALDANA.... kolko moze podla vas vazit pri vyske 170 cm ?

predaju mi ich aj ked nemam 18 ?

Annika1987

Lieky na znizenie chuti do jedla urcite nejake su, urcite by ti ich v lekarni predali, keby si si nejake vypytala. Ale vzhladom na to, ze sa liecis antidepresivami, by to mohlo byt len na skodu. Myslim, ze by si mala ist na to inak ako liekmi na znizenie chuti do jedla. Ak mas k vahe 48 alebo 50 kg primeranu vysku, tak je v poriadku, ak mas tolko. Si zdrava a nerob s tym nic, nevymyslaj. Ja mam tiez 47-48 kg, meriam 159 cm.

Maoam

Moment, ty si pribrala 14 kil a teraz vazis 50? To si mala predtym 36 kil? Alebo som to zle pochopila. Aku mas vysku? Pri vahe 48-50kg musis byt aj pri nizkej vyske chuducka, takze to bude asi o skreslenom vnimani seba samej, alebo si mala predtym problem s anorexiou? Tym padom patris do odbornych ruk + psycholog.

Annika1987

To neviem, z coho svaly. Mozno zadrzana voda v tele. Ono pol kila/kilo nie je az tak vela, aby to davalo nejaky velky vyznam.

Truffla

ja nepozuivam nic na prehnanie.....

inak uzivam antideprsiva, uz rok..... odvtedy som pribrala 14 kil, moze to suviset aj s tym ? ze teraz mi ide tazko schudnut ?