Vynechanie antikoncepcnej tabletky

Príspevok v téme: Vynechanie antikoncepcnej tabletky
bosorka25

mam maly dotaz. Beriem antikoncepciu (Artizia), v tretom tyzdni uzivania som v piatok vecer vynechala tabletku, v sobotu rano sme mali s partnerom pohlavny styk pricom zostal vo mne. to ze som si zabudla dat tabletku som zistila az v sobotu vecer ked som si sla davat dalsiu. uzila som obe naraz a v nedelu som si dala poslednu z balenia. v pribalovom letaku je napisane, ze ak vynecham talb. v tretom tyzdni po viac ako 12 hodinach uzijem dalsiu, mam s tabletkami pokracovat bez 7dnovej prestavky (co aj tak urobim). chcem sa len spytat. 1.je moznost, ze by som bola tehotna? 2.po akej dobe od pohlavneho styku je mozne spravit tehotensky test? dakujem za odpovede

1Simoneta1

Dobry den. Chcem sa spytat. S priatelom mame 1,5roc. syna. Nezijeme spolu len sa obcas stretneme. Antikoncepciu som mala.brat sobotu a zacala som ju brat az pondelok. Stredu sme s ex priatelom dpolu spali a spravil sa do mna aka je pravdepodobnost otehotnenia ? Dakujem

katulik1990

Cauko baby cem sa opytat... ja som minulu sobotu nevzala tabletku a vsimla som si az v nedelu ked som brala tabletku... vzala som ju a pokracovala dalej v brani ale viem ze 7 dni sa treba chranit... a vcera bol siedmi den a sme mali s muzom sex a nesom ista ci mozem otehotniet alebo nie... kujem

djake

Ahojte, uzivam antikoncepciu Artizia a pravidelne posledne balenie a teda tabletku z balenia beiem v nedelu, cely tyzden pauza (vtedy mam samozrejme kramy ) a od pondelka znova zacinam cyklusom, no ja som posldnu tabletku v nedelu nevybrala a dalsiu som zobrala az v pondelok na dalsi tyzden , medzi tym som mala pohlavny styk s pratnerom , pricom zostal vomne.... je moznost otehotnenia ????

simy635

Dobrý deň chcela by som sa opýtať či ked beriem tabletky viacmenej pravidelne a mala som pohlavný styk a po pohlavnom styku som si tabletku zabudla dať jeden celí deň ... môžem ostať tehotná?

nicknames

Dobrý deň, užívam antikoncepciu linynette 20 necelý rok. Nikdy sa mi to nestalo a práve preto neviem čo mám robiť, aj keď na nete je milion príspevkov, každý tvrdí niečo iné. Asi vo štvrtok alebo piatok som si zabudla dať tabletku... v pondelok som mala mať posllednu tabletku. v Sobotu ráno cca o 6 som mala sex, pri ktorom vo mne ostal počas ejakulácie..Zistila som až v sobotu večer ( v ten istý deň, čo som mala sex)
že som si nevzala tabletku vo štvrtok alebo piatok. Mám posledné 3 tabletky v balíčku.Uvažovala som o tabletke \\\"po\\\" ALE všade písali, že je to nemožné užívať pri užívani HAK, tak som dnes užila dve tabletky. Podla kalendára mám neplodné dni, prosím vas ale aj tak, aká je percentuálna šanca otehotnenia? Dakujem

Agnes999

adri: ano je tam moznost. ak zabudas, daj si predpisat kruzok nuvaring, je velmi pohodlny, spolahlivy a zavadza sa len raz za mesiac. je sice drahsi ako tabletky, ale ked sa nan zlozite dvaja da sa

Adri111

ahojte, chcem sa opytat, beriem antikoncepciu uz skoro dva roky, ale stava sa mi často ze zabudam na tabletky. no teraz ma štve to ze v stredu som vzala , vo štvrtok nie a v piatok som maala pohlavny styk, samozrejme mala som si dat tabletku v piatok ale aj to som zabudla a dala som si v sobotu rano, je tam možnosť otehotnenia? mate nejake skusenosti baby?

Adri111

ahojte, chcem sa opytat, beriem antikoncepciu uz skoro dva roky, ale stava sa mi často ze zabudam na tabletky. no teraz ma štve to ze v stredu som vzala , vo štvrtok nie a v piatok som maala pohlavny styk, samozrejme mala som si dat tabletku v piatok ale aj to som zabudla a dala som si v sobotu rano, je tam možnosť otehotnenia? mate nejake skusenosti baby?

bosorka25

zabudnutu tabletu som uzila asi po 24hodinach, medzi tym bol pohlavny styk..
tabletu PO mi v lekarni neodporucili, dokonca zakazali..

darina32

to nie je až také isté, lebo ani hak nie je všemocná a občas tá ovulácia môže prebehnúť. HAK sa aj preto nespolieha len na potlačenie ovulácie, ale aj na zahustenie cervikálneho hlienu, zmeny na sliznici maternice apod. Nemôžeš na 100 percent tvrdiť, že ovulácie neprebehne. Niekedy sa jednoducho stane. To je však jedno, zakladateľka témy má jednoducho príliš malú pravdepodobnosť, že by otehotnela, to je myslím podstatné.