kocky na bruchu

stewie

a výsledok sa dostaví po 3 mesiacoch ale niekomu len po 6 mesiacoch, hlavne treba byt odhodlany a ist si za tym a ono to pride :D

stewie

zdravím, no áno v prvom rade najdôležitejšie je stravovanie...hociaké velke kocky možeš mať ale ak mas podkozny tuk na sebe nebudu sa ti dať velmi vidiet..behanie je velmi dobre na spalovanie tukov, alebo aerobik, a este sa daju kupiť aj spalovače vdaka ktorym vysledok cvicenia bude lepsi..no a k brušákom, je naozaj velmi vela druhov cvicenia, hlavne aby to nebolo monotónne ze napr 2 cviky, ja 6 druhov cvikov robim, stačí denne 10-15 minút..ale treba ich robiť dobre, musis citit to rezanie či ako to nazvať ked to vykonavas... taký program si najst kde precvicujes horne, stredne aj dolne svaly, ja ked som začínal tak som robil aj hodinu brusaky ale to znamena ze ich nerobis dobre ked tolko vládzeš :DD

xdanielax

musis cvicit ROZNE cviky na brucho. samozrejme nemala by si mat tuk. Ak ho nemas, tak rob rozne posilovacie cviky na brucho aj s vahami. ale ako zena tam nejake vyrazne KOCKY nebudes mat. /aspon predpokladam podla prezyvky ze si zena :D /