Dnes je den D, prestavam fajcit

User_37597

sway a ja som bibisa a nie bibsia :D
som myslela ze si si to uz vsimla ale uz si ma asi 5 krat takto napisala :D

User_37597

sway
ja tomu rozumiem ze tazko uverit..chapem ze mi nemusis verit lebo jednak ma nepoznas,jednak ma nevidis ale jednak si poloz otazku k comu by mi potom bolo zalozenie tejto temy?myslis si ze potrebujem az taky obdiv pre nic za nic keby si to vymyslam? pre nedoveru par normalnych ludi-rada vymenim vase nicky alebo co to mate na FB a sami uvidite ze som na fotkach s cigaretou...na vacsine :D no ale ako dokazat ze nefajcim to naozaj neviem.jedine ze vam budem fotit kazdy mesiac moju sporkasu :D

sway.

lost ja som zena a nafukam co chces.Ved vytrvalostne behavam aj plavam.S plucami zatial problemy nemam - klop klop. Lenze ja som intenzivne fajcila len 3 mesiace. Hmm chuti mi to..Ale uz trebalo stopnut,pre vyssie dobro:-)
Len ma prekvapilo,ze bibsia je taka dobra,ze po 4rokoch si proste povie a na prvy krat prestane. Ja mam problem sa udrzat po 3 mesiacoch..

User_37597

ale kriste pane zase ste ma nikto dobre nepocuvali a potom jasne ze ani nepochopili.. :D
ja nemienim zlozvyk-fajcenie vymienat za nieco.ja som prestala fajcit v pondelok a nic som si tym nenahrazala.ja chcem zacat behat kvoli kondicke,postave,zdraviu...nie preto aby som nemyslel na cigaretu :D
erted? :D

sway.

lost hej a zdrave ich budes mat pri cigaretach kludne dlhe roky :-)Az neskor to telo MOZNO spocita..Ja len,ze nie je ok spoliehat sa na beh.Treba sa spoliehat na seba.

lost

ani ja ho nepoznam az tak :D

ale cital som to v mediach.. ze mal zavislosti a tak zacal behat..

(vymenil 1 za druhu zavislost) a tak behaval strasve vela (naozaj vela, ze rano napr 5km, naopbed 10km, poobede 15km, vecer 20km) kazdy den, ci tak nejak +- :) (ale tie cisla ma tiez prekvapili)

User_37597

a to vo filme ci v skutocnosti?
neviem lebo nejak strasne nepoznam autobiografiu eminema :D
skor ti poviem nieco o qeen a jacksonovy :D