Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vyrážky na chrbáte.

Príspevok v téme: Vyrážky na chrbáte.
Katienna

Hľadám niekoho kto by mi vedel poradiť ako tieto vyrážky ošetrovať, ako ním prechádzať. Či niekto nepozná nejakú nato vhodnú antibakteriálnu tinktúru pretože sa mi roznášajú po celom chrbáte. Vyrážky sú normálne, majú bielu hlavičku a po vytlačení sa zapália a potom vznikajú chrasty. Pri pohľade na svoj chrbát som zúfalá. Vyskúšala som viacero kozmetických produktov, kamilky, repík a pod. no, nenašla som nič čo by zabránilo ich opätovnému vzniku. Pri návšteve kožnej doktorky som nejako moc nezmúdrela a ani mi nepredpísala nič vhodné. Povedala že je to bežné, a že to treba riešiť kozmetickými procedúrami.Som zúfalá. Ďakujem, každému za radu.

poznam_to

Mam s tym dlhorocne skusenosti - snad od 15tich do 23. Neodporucam vysusovat /mydlom, liehom.../ zvonka. Sprchovat kazdy vecer sprchovacim gelom SebaMed a nasledne natriet SebaMed Lotio. Je to jemne, pH 5,5 a uz po par takychto "osetreniach" som videla vysledky. Pouzivam roky, odporucam.
SebaMed Lotio stoji okolo 6€, podobne aj sprchovaci gel.

Annika1987

Pisala som to tu v inej teme. Hnisave vriedkove vyrazky z chrbta po dlhych rokoch zmizli za par tyzdnov po uzivani injekcii s vitaminom B. Nebolo to nasadene na liecbu vyrazok, ale ako sucast zotavovania zo zraneni. Jednoducho vedlajsi ucinok :).