Bliziaci sa termin svadby..

Príspevok v téme: Bliziaci sa termin svadby..
mojs_svadba

Ahojte mile damy...caka ma jedna velmi kraasna chvila..a tou je svadba....uz sa velmi tesim..len mam este jedno prianie a to je schudnut tych ť-ž kilo....:)....svadba sa kona v oktobri a ja by som velmi rada chcela aby tento vynimocny den prebehol uplne dokonalo...a rada by som videla fotky na kt. by som bola pravom na seba hrda...:)
kto ma skusenost, teda rada by som vedela ci sa to teda da, kolko treba aj cvicit atd...dakujem za prijemne rady a odporucania...:)

Mimka22887

BIBISA - Nemáš dôvod hovorit ze sa zobudte co to su za rady, kolko mas ty 15 rokov??? kazdy dava svoje rady co na kazdeho zabera, ja jedavam naposledy o 17 a jedine co mi bolo tažšie tak to boli prve dva od vtedy sa tak riadim a je mi super, preco sa zabijat ked mam na nieco chut a nedať si to??? ked mam chut na sledke dam si sladke, ked mam chut na vyprazane hranolky dam si ich len proste o 17 sa najem posledny krat vela vody a trosku viac pohybu a krasne idu kilecka dole, tá čo tu pisala a tie fora su nato aby sa radilo ona nie je povinna robit co tu piseme vsetko su rady kto co robi a na kazdeho zabera nieco ine tak ty pis co zabera na teba a nie na nase sdresy co tu piseme!

majka_21

Moja svadba, tych 5-6 kg do oktobra mozes relativne aj schudnut - a ked zacnes cvicit, tak mozno schudnes len 3-4 kg, ale budes mat krasnu vyformovanu postavicku. Staci cvicit tak 3-4x do tyzdna a budes krasna aj tak. A aj keby si nezacala robit nic, tak pre svojho buduceho manzela budes krasna aj tak :-). Ja sa tiez snazim schudnut a za 7,5 m. som dala dole 8 kg. Takze vsetko sa da.

User_37597

akoze to co jej tu radite?ze jest maximalne do 17? :D naozaj smiesne.a ze jest tak do 15tej normalne a potom uz len slepaciu polievku? :D
sa zobudte vy"zdravo zijuce" bytosti :D
papaj kazde 3 hodky,co chces no sladke a mastne je idealne vylucit.nahrad malinovky mineralkami a posledne jedlo si daj 2 hodiny pred spankom.ak si das o 17tej a pojdes spat o 23:00 tak je viac nez iste ze sa v noci zobudis na hlad alebo skor rano budes vyjladovana na smrt a zblajznes celu chladnicku :D

blondula

na tvojom mieste by som bola taka "vzrusena",zeby mi z toho ani jest nechutilo a schudla by som aj tolko co nemam :DDD

isabella

nuz, co poradit, treba jest tak aby si nebola hladna, ale treba jest zdrave a vyzivne veci a schudnes do toho oktobra aj viac, len je na rozmyslenie ci teraz pred svadbou budes mat nervy este rozmyslat nad tym co jest a citat na vsetom zlozenie a zatazovat si hlavu ked vybavujes svadbu, ved sa z toho nestriela, krasne budes na to spominat aj keby si zrovna mala zopar kil navyse, ja som bola na svojej svadbe tehotna a neriesim ci som mala navyse alebo nie, ja osobne som na seba hrda hlavne za to, ze som schudla po porode...
ale ked uz, tak vela vody neperlivej neochutenej, citaj zlozenia, vyhybah sa tomu kde je privela konzervantov a ecok, ked pecivo tak tmave, ale take kde poznas zlozenie, trocha pohybu, ak mas rada prechadzky a mas cas, tak hodinova prechadzka denne urcite neuskodi a hlavne snazit sa stravovat tak aby si nehladovala, lebo to potom budes ako pes nervozna

Mimka22887

No ja ti poviem, že moja kamaratku schudla za mesiac 5 kil a presne ako hovori ten chalan bola taka nervozna, na svadbe jej dokonca prislo zle na odpadnutie, jest treba pretoze tvoj organizmus potrebuje vsetko vyzivne, ak ti mozem doporucit tak jest do tej 17 potom už nie, snazit sa mat viac pohybu a ide to, ja tak schudnem tak 2 kila za mesiac ale netyram sa pekne papam a hlavne obmedz pečivo na večer, najdolezitejsie su ranajky, s nich cerpe organizmus cely deň :))))

sojase

no ja som schudla a aj chudnem: bežne cez deň do toho obeda jem normálne ako vžd na obed si kľudne doprajem rezeň alebo hoci čo. doma sa potom posledný krát lepšie najme okolo 15,00-16,00. a ak som hladná neskôr tak si dám polievku slepačiu (celý kýbe) alebo čunku s tvrd. syrom. ...zopár plátkov (a ver že ich býva aj 5 +5) alebo jogurt ovocie. a zhodila som cca tolko kolko chceš zhodiť

ferdomravec

no ked ti mozem dat radu chlapa tak nechudni lebo potom budes nervozna tosa stava ze su zeni na nervi ked moc chudnu radsej chudni pomali a normalne.