Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

sny

Príspevok v téme: sny
presnivana

ahojte... v poslednom case sa mi vela sniva, sniva sa mi zivo, ze sa rano ani nezobudim oddychnuta. Vzdy sa mi vela snivalo, ale v poslednej dobe to je extrem... zaspim na 10 minut a hned sen... ked zaspavam zacne sa mi snivat a to pritom este vnimam okolie...je pravda, ze ked spim, spim tvrdo, mozu aj traktory vedla mna padat... sniva sa mi vselico, ziadne nocne mory - iba sem tam, ale niekedy sa zobudim s takym cudnym pocitom - niekedy rozmyslam, ci sa mi urcite veci naozaj stali, alebo sa mi to len snivalo... je toto normalne..??
mate niekto podobnu skusenost...??

mia11

Mne sa tiež veľmi veľa sníva, aj niekoľko snov za noc a tiež sa mi stávalo, že som niekedy nevedela, či sa niektoré veci stali naozaj alebo to bol len sen :D no sny a realita sa mi zlievali dokopy len keď som bola už naozaj psychicky vyčerpaná, tiež sa mi vtedy stávalo že som sa budila totálne zničená ani z postele som pomaly nevedela vstať. Myslím si že je to vtedy keď sa človek prepína a nevie si normálne oddýchnuť. Ja som si robila popri robote externe vysokú školu a popri tom som sa ešte musela starať o záhradu a domácnosť. Teraz mám už školu našťastie dokončenú a začala som viac relaxovať a naozaj to pomohlo. Sníva sa mi stále veľa, ale budím sa už oddýchnutá, aj vydržím dlhšie hore. Predtým som sa dostávala do stavu, kedy som zaspávala počas písania a nič nepomáhalo. Dokázala som zaspať v sede, držic knihu, v momente. Meditácia je tiež vynikajúca vec, môžem len odporučiť. Treba si vyčistiť myseľ, nájsť si čas sama na seba a relaxovať (aspoň občas) :)

presnivana

hm... zaujimave poznatky, stres mozno mam tak z prace a tak, ale ja som zas typ cloveka, co zavrie dvere na kancelarii a robota ide bokom, vobec sa nejako mimo prace pracou nezaoberam...v osobnom zivote sice mam ake take starosti... ale tak asi ako aj kazdy... niekto viac, iny menej...
ako ja som rada ze sa mi sniva, mne je cudne, ked sa mi nesniva a tiez spim dobre, nemam problemy zaspat, alebo ze by ma nieco hned zobudilo...ale tak cez tyzden spim malo cca max. 6 hodin...a nato ako rada spim je to pre mna malo, ale uz som si zvykla, ale ked sa mi za tento kratky cas sniva 3-4 sny... tak to uz je moc... potom sa zobudim uplne zblbnuta... :-D

kika155

meditacia je velmi silna vec. napr ja ju praktikujem v spojeni s jogou a mam taky dusevny klud ako nikdy. ked sa napr nastvem, hned si idem zacvicit jogu a ukludnim sa. stava sa mi casto ze hrozne tvrdo zaspim, snivaju sa mi blbiny a rano som vycerpana napriek 8 hodinovemu spanku. ja vtedy citim ze nieco nie je v poriadku, vsetko je o psychike. nosis si v sebe nieco coho sa potrebujes striast.

Kmenios

Ak nie si rano odychnuta, tak to je problem, treba sa nejak fyzicky vycerpat pred spanim, kupel a podobne, proste si ukludnit psychiku. Mozno neni odvcei popozerat aj nejake meditacie, ezotericke fora, tam vedia tiez poradit co a ako.

keko37

presnivana ahoj ..... citam ze deti ti riadia odborne :)))))))))))

mas spankova paralyza .... je to dost vzácna "choroba"

jankaaaaaaaaa

alebo mame priliz bujnu fantaziu :D
mne sa tiez casto sniva, aj ma to bavi, lenze mavam take sny s takymi pribehmi ze nerozumiem ako sa moze nieco take v mojej hlave splodit :D je to zvlastne no..

jankaaaaaaaaa

je to tym ze mate bud vela stresu, alebo sa velmi zapodievate niektorymi vecami, nemate oddychnutu psychiku a stale nieco riesite. treba sa zresetovat a oddychovat vela

presnivana

ahojte, ale ja nemam zle sny... normalne, akokeby som zila dalsi zivot v tych snoch... som bud na chate s priatelmi, alebo na vylete, alebo len tak normalne v robote... len malokedy sa mi zosniva nieco, co ma znepokoji... ako napr. ze ma niekto klame, nahana a tak...
v skutocnosti som v pohode, nic specialne sa nedeje okolo mna, tak normalne... neviem... len tie sny su take zive-skutocne, ako keby som nespala... asi tak by som to definovala...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.