cele dni travim na posteli

Príspevok v téme: cele dni travim na posteli
Renca_LV

Neviem ako by som asi mala zacat .....volam sa Renata mam 26 rokov chlapca som este nemala dovod je taky ze mam 147 kg uz teraz..... do tej 21 som vedela mat cca 100 kg ..
mozem si za to sama !!!! lebo aj teraz som doslova zozrala asi 2 kg kroviek za 20 minut ....
cele dni len sedim a zerem ja viem kazdy si povie ze som hlupa....
prosim...... ja to uz takto dalej nechcem pomozte mi prosim

sewie

Renca, no...takze dostala si sa do peknej kase a teraz z nej musis pekne von! si mlada baba sakra! mas si zivot uzivat a nie "kysnut" na postely. Z akych dovodov len lezis a cpes sa? nemas kamaratov, rodinu, alebo preco? tazko radit ked neviem situaciu. Dobra sprava je ze tych prvych najhorsich par kil sa mozes zbavit velmi rychlo-ale zlka sprava je ze musis zrejme radikalne zmeni stravovanie! tym nemyslim dietu alebo nieco take, ale jest normalne porcie a dobre vyvazene,ak si zvyknuta vela jest tak na to treba pevnu volu ale potom ta vaha zacne padat a ani nebudes vediet ako! videla som raz v telke ze jednemu muzovi co sa velmi prejadal a mal roztiahnuty zaludok poradili aby jedol pomaly 10 krat denne ale v malych mnozstvach!asi ze jeden krajec chleba s kuskom rajciny, si par kuskov ovocia a podobne....tak bud chod na tu stranku co tu uz spominali-fakt je velmi dobra, alebo za doktorkou-dietologickou nech ti poradi...lebo pri tvojej vahe nemozes len tak z brucha vymysliet nejaku dietu a huj-buj zacat-musis opatrne!hlavne ziadne blbe hladovky a zahod tie krovky!

darkdark

to mi je luto :(, musis by z toho strasne nestastna. chodit peso ano, ale na uvod by ti urcite stacilo len zmenit stravovanie, aby si nezostala vycerpana. na stranke chudnutie-ako(bodka)sk si pocas toho lezania na posteli precitaj vsetko, co sa da. rano ked vstanes, vyzlec sa,odvaz sa a zapis si svoju vahu do zosita. do toho isteho zosita si pis, kolko tekutin si vypila a co vsetko si zjedla. snaz sa pit vela nesladenych a nebublinkovych napojov, vecer ist spat troska hladna. odvaz sa 7 takychto dnoch, tiez rano, uvidis, ci chces pokracovat a zacat upravovat aj zlozenie stravovania. urcite nerob vsetko naraz!! chodis niekam do prace, s kym byvas? kto ti vari? ako vyzera tvoj bezny den?

blondula

fuuuha !!! 147kg je uz velaaa !! :-( to by si si mala davat pozor uz aj na cvicenie aby si si neublizila !! paaanecku...dievca,rob so sebou nieco,lebo cim viac kilov,tym väcsi problem s zhadzovanim a to nehovorim o zdravotnych problemoch !!!! :-( v prvom rade musis zmenit stravovanie !! ja viem,vymenit krowky za banan,jablko,hrusku... bude tazke,ale jednoducho MUSIS ak chces,aby si schudla !! drzim palce !

jankaaaaaaaaa

je dobre ze si si vedoma toho ze si zato mozes sama, preto by si mala aj sama nieco so sebou urobit. skus aj navstivit psychologa, snad ti aj to pomoze.. ale vies sama ze musis prestat takto jest a zacat sa hybat. najdi si na nete co je to zdrava strava a zacni podla toho. prestan pouzivat mhd a auto a chod peso. chod aj ku lekarovi na interne aj na endokrinologiu, gastrologiu. nech ta vysetria ci je vsetko ok